banner556

>

TSli futbolcular Sevgi evlerinde

BORDO - MAVİLİ FUTBOLCULAR SEVGİ EVLERİ'NDE  Trabzonsporlu Tolga, Serkan, Giray ve Kaleci Antrenörü Alper Boğuşlu, Trabzon Bahçecik Sevgi Evleri Yetiştirme Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler. Bordo-Mavi Kalpler Proje Direktörü Arzu Aktaş'ın organize ettiği ziya

Spor 13.10.2012, 13:09
TSli futbolcular Sevgi evlerinde

BORDO - MAVİLİ FUTBOLCULAR SEVGİ EVLERİ'NDE

  Trabzonsporlu Tolga, Serkan, Giray ve Kaleci Antrenörü Alper Boğuşlu, Trabzon Bahçecik Sevgi Evleri Yetiştirme Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler.

 Bordo-Mavi Kalpler Proje Direktörü Arzu Aktaş'ın organize ettiği ziyarette duygulu anlar yaşandı. Sevgi Evleri öğrencileriyle hoşça vakit geçiren futbolculardan Kaptan Tolga Zengin, kendileri için bu ortamda bulunmanın mutluluk verici olduğunu belirterek, "Siz aslında yaptıklarınızla bizlere destek verip bizleri mutlu ediyorsunuz. Ama her şey yine de karşılıklı olarak yürüyor. Artık ömür boyu karşılaşacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 Serkan Balcı ise kendisinin de böyle ortamlarda büyüdüğünü vurgulayarak, "Sizlerin aranızda bulunmak beni mutlu etti. Her şeyden önemlisi sizleri mutlu görmek bizi de sevindiriyor. Umarım tüm hayatınız boyunca mutlu olursunuz" diye konuştu.

 Giray ise, "Sizleri ziyaret etmekten gerçekten onur ve mutluluk duyduk. Mutluyuz çünkü biz güzel bir aileyiz. Gelişim içerisinde olmanız beni daha da umutlandırdı. Sizler bizim kardeşimizsiniz. Aranızda olmak, sizleri mutlu görmek çok güzel. Umarım hep böyle mutlu olursunuz" dedi.

 

Proje Direktörü Arzu Aktaş da, Bordo-Mavi Kalpler Projesi'nin gün geçtikçe büyüdüğüne işaret ederek, "Sizlerin gelişimi bizi de umutlandırıyor. Yeni yerinizle birlikte daha da güzel işlerde başarılı olacaksınız. Gerek Trabzonsporlu futbolculara, gerekse de siz değerli çocuklarımıza teşekkür ederim" yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@