alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TS'den Gökhan Gönül mesajı!

Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe Kulübü oyuncusu Gökhan Gönül'ü dün akşamki davranışından ötürü tebrik etti.Kulüpten yapılan açıklama aynen şu şekilde: "Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan müsabakanın 54. dakikasındayaşanan pozisyonun ardından hakem

Spor 19.12.2011, 12:25
TS'den Gökhan Gönül mesajı!

Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe Kulübü oyuncusu Gökhan Gönül'ü dün akşamki davranışından ötürü tebrik etti.

Kulüpten yapılan açıklama aynen şu şekilde: "Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan müsabakanın 54. dakikasında

yaşanan pozisyonun ardından hakem Cüneyt Çakır’ın vereceği hatalı kararı hissederek yanına kadar gidip pozisyonun faul dahi olmadığını söyleyen Gökhan Gönül’ü bu centilmen davranışı

nedeniyle kutluyor, söz konusu Fair-Play duruşunun futbolun tüm kesimlerine örnek olmasını diliyoruz. Tebrikler Gökhan Gönül…"


Yorumlar (6)
xxxextra 10 yıl önce
sanırım yönetim maçı izlememiş. ilk yarıda futbolcumuza tekme atıp ikinci sarı yemesi gerektiğinde niye hocaya demedi ki hocam ben ikinci sarıyı hak ettim atın beni diye. göz boyamaya fair play güya. bende ailenin . . .. yedim. ama oda haklı meclisten almış onayı hepsi.bizim yöneticilerde kendi kendilerine karar alsın dursunlar.
OsmanBD 10 yıl önce
bizansta oynayan hicbir futbolcu gönül kazanamaz.Gönlümüzde sikenin ve sinsiligin merkezi olan bizans ve virüslü futbolculari olarak kalacaktir.
isakarsu 10 yıl önce
Gokhan çok riskliydi yaptığı.. Hakem Hakem olsaydı. öyle mi der gökhan sen beni aldatıyorsun o halde der ve 2. sarıdan gökhanı atabilirdi...çok ilginç bir durum olurdu.. ister yılın salağı ister yılın fair diyebilirdik...
ADIL 10 yıl önce
Türk futbolunda ki bu hakemler e bir ders olsun.Gökhanı hareketinden dolayı tebrik ediyorum.Fenerin futbolcusu olsada.Bizde Fenerlilere şikecilerin ve mafyanın peşinden gitmeyin dürüst ve namuslu insanlarla olunki huzurumuz ve kardeşliğimiz artsın diyorum.Maçlardan zevk alalım.Düşmanlıklar kin nefret olmasın.
maweraben 10 yıl önce
Öyle haksızlık oluyorki artık fenerlinin bile vijdan damarı çatladı ve yapamadı,dayanamadı.Allah bunların...
casa 10 yıl önce
Gökhan Gönül'ün davranışını sevgi saygı ve tebessümle karşılarken kendisini bu güzelliklerden uzaklaştırmaya çalışan M.Topuz'u da yadırgıyorum.Sonunda Gökhan Gönül'ün güzel davranışı 10 yıllarca unutulmazkan,M.topuz'un engelleme çabası da unutulmayaçaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@