alexa metrics

banner560

banner572

TS'den Aybaba'ya hakaret davası

Trabzonspor Kulübü resmi internet sayfasından Adnan Aybaba’ya hakaret davası açtığını duyurdu. Duyuruda; “Beyaz Tv’de 6 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan “Ve gool” programında yorumcu Adnan Aybaba oyuncumuz Didier Zokora’ya açıkça hakaret etmiş ve kendisini t

Spor 07.05.2012, 11:46
TS'den Aybaba'ya hakaret davası

Trabzonspor Kulübü resmi internet sayfasından Adnan Aybaba’ya hakaret davası açtığını duyurdu.

 

Duyuruda;

 

“Beyaz Tv’de 6 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan “Ve gool” programında yorumcu Adnan Aybaba oyuncumuz Didier Zokora’ya açıkça hakaret etmiş ve kendisini toplum önünde küçük düşürücü ifadeler kullanmıştır.

 Bu vesileyle Adnan Aybaba hakkında gerekli hukuksal süreç başlatılacak ve RTÜK’e şikayette bulunulacaktır. Ayrıca hukuk birimimiz tüm tv programlarıyla ilgili incelemesini sürdürmektedir. Söz konusu programlarda bulunulacak suç unsuru içeriklerin tamamıyla ilgili aynı yönteme başvurulacağının kamuoyunca bilinmesini isteriz.”denildi.

 


Yorumlar (22)
OnAir_TS 10 yıl önce
o pragramin kendisinde ve yapimcilarinda, dönek adnan gibi provokatör ömer gibi tipsiz bedri gibi kisileri oraya cikarip trabzonsporun arkasindan konusturmasidir. adil olsaydiniz onlara cevap verecek misafir olsa bile bir kereligine bir trabzonluyu agirlardiniz. hepiniz sikecinin itisiniz.
naf_naf 10 yıl önce
bu adam kendının bjk lı oldugunu soyluyor ama sanırım fanatık fenerlii...gercı bjk lıler hep fenerli..sınan engın olsun kaya cılıngır olsun ne hıkmetse hep fenerın usaklığını yapıyorlar...
OnAir_TS 10 yıl önce
ahmet hocam ve rasim kardesim, siz dürüst insanlarsiniz, inanin o yanli programa yakismiyorsunuz.
ofluyattara 10 yıl önce
adnan aybaba ve ömer çavuşoglunun ev adreslerini bilen varmı bana yazabilirmi lütfen rica ediyorum haber61den ?
ÖMER GÜN 10 yıl önce
Program yorumcularına bakın...Adnan Aybaba,Ömer Çavuşoğlu, Rasim Ozan Kütahyalı...İçlerinde sadece Ahmet Çakar var adam gibi yorum yapabilecek kapasitede... Hele o Ö.Ç orada ne arıyor hayret...
alucralı 10 yıl önce
aydan aybabada kimmiş ne anlarmış şereften hayatında hiç şerefi olmuşmuki kitapsızın
SALİHOGLU 10 yıl önce
TS yönetimi ögle br şey yaparlarla yaptıları en dogru olanı yapmış sayacagız .Yanlız sadece Aybaba hakkında degil sözde Trabzonlu yum digen Ö Çavuşoglu hakındadfa dava acmalıyız ki federasyonun verdigi para cezalarını onlardan geri alalım.TS kim oldugunu onlara iyice anlatalım hadlerini bildirelm.
marfat 10 yıl önce
omer cavusoğluyla adanan denen serefızlere haddını bıldıremeyen bır baskanımız var daha ne beklıyorusunuz bu zevzev adamdan boyle kafasına yumurtayı yer akıllanır ıste turp sıkım senın baskanlıuğına yakısmıyorsun ts ..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@