7m

uzungöl yayla otel

TS Yönetimine Yol Gösterilmeli

Trabzonspor'un 2000 yılındaki kongresinde başkanlığa adaylığını açıklayan işadamı Ümit Celal Özgür, Trabzonspor'un kötü yönetildiğini ve genel kurula kadar mevcut yönetime birilerinin yol göstermesi gerektiğini söyledi.Özgür, spor61.net'e yaptığı çok özel

Spor 02.08.2007, 15:29
TS Yönetimine Yol Gösterilmeli


Trabzonspor'un 2000 yılındaki kongresinde başkanlığa adaylığını açıklayan işadamı Ümit Celal Özgür, Trabzonspor'un kötü yönetildiğini ve genel kurula kadar mevcut yönetime birilerinin yol göstermesi gerektiğini söyledi.

Özgür, spor61.net'e yaptığı çok özel açıklamada, mevcut yönetimin Trabzonspor'u çok kötü yönettiğini iddia ederek, “Birilerinin Trabzonspor'un genel kuruluna kadar bunlara yol göstermeleri gerekmektedir” dedi.
İnsanların sen ben kavgasının bir an önce bırakması gerektiğinin altını çizen Özgür, şöyle devam etti:
“Aksı halde Trabzonspor'u çok zor günler bekliyor. Trabzonspor'a gönül veren insanlar yönetimi olumlu yönde eleştirmeli, yönetim de bu eleştiriyi dikkate almalıdır. Çatışarak, kavga ederek, Trabzonsporu hiçbir katkı sağlayamayız”

Trabzonspor'da en önemli etkenin sabır olduğunu vurgulayan Özgür, “Trabzonspor'a gelecek olan yeni yönetim 5 yıllık bir plan yapmalı, iki yıl boyunca kesinlikle şampiyonluk düşünmemeli, 25 yaş altı genç bir kadro oluşturmalı ve bu kadroda oynayan futbolcular en az birbirleriyle 4 yıl bir arada top oynamalı.. Takımın başına da Avrupa'dan tanınmış ünlü bir hoca getirilmeli ve bu hoca ile en az 2 yılık anlaşma yapılmalı. Bu hocanın yardımcılığına da Trabzonlu bir teknik adam getirilmeli. Bu teknik adam yabancı hoca gittikten sonra 5 yıl takımın başında duracak şekilde kendini yetiştirmesi gerekir” diye konuştu.


Trabzonspor'da başa gelecek olan yönetimlerin planlı ve iyi bir şekilde politikalar üretmesi gerektiğinin altını çizen Özgür sözlerini şöyle tamamladı:

“Transferde ince eleyip sık dokumalı, yöremiz futbol yapısına uygun futbolcular transfer edilmeli.Yabancı transferlerde nokta transferler olmalı, gelen her futbolcu takımda direkt oynamalı, sırf kontenjan dolsun diye futbolcu alınmamalı.Gelen yönetimin camiayı iyi tanıması ve herkesle iyi ilişkiler içinde olması gerekiyor. Başkan olacak kişi hem bölge, hem Türkiye'deki kulüplerle iyi ilişkiler kurmalı”

Atakan KADIOĞLU/ spor61.netYorumlar (2)
ergenekon 15 yıl önce
sayın ümit özgür yazdığınız yazıyı okudum.gayet güzel yazmışınız.benin söyleceklerim biraz sert olacaktır trobzon spor nasıl yönetiliyor veya yönetiliyormu bence trabzonspor yönetilmiyor bu yönetimin ne yaptığını anlayamıyoruz trabzonlular olarak takım 1 metre ileriye gitmemiştir.bence bu yönetimin arkasına bakmadan çekip gitmesi lazımdır aynı zamanda klübün 40 tirilyon borcu nu ödemesi ve sonra tayyip dünürünün yanına gitsin tayyip kasımpaşayı bile lige çıkardı trabzona kol saati demekki seçim yatırımı yapıp trobzon halkını kandırdılar öyle karadeniz halkını kandırmak kolay değil bir dahaki kongrede çıkıp aday maday olayım deme seni bu kongre öyeleri sandığa gömer uzun lafın kısası.biz tarftarlar olarak gerçek trabzonlu sporcu ve genç bir baskan istiyoruz.artık burnumuzdan solumaya başladık ya bırakın gidin yada biz sahaya ineriz.aynı zamanda ümit beye de burdan teşekkürlerimi bildiririz yazdığı yazıyı yöneticiler okurda belki birşeyler öğrenirler saygılarımızla trabzonspor taraftarları
lahna 15 yıl önce
Habere yorum yazarken uyarıyı okuduk. Ve anladık Memlewketimizin ağzıyla yazmak burada da men.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@