banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

TS Yönetimi'nde diyalog bozukluğu yok

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener:“Yönetim kurulu olarakilk günkü gibi aynı heyecan ve şevkle görevimizin başındayız''“Basında çıkan başkan,asbaşkan ve yönetim kurulu arasında diyalog bozukluğu var şeklindeki haberler Aralık ayında yapılacak olanmal

Spor 13.10.2012, 14:53
TS Yönetimi'nde diyalog bozukluğu yok

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener:

“Yönetim kurulu olarakilk günkü gibi aynı heyecan ve şevkle görevimizin başındayız''

“Basında çıkan başkan,asbaşkan ve yönetim kurulu arasında diyalog bozukluğu var şeklindeki haberler Aralık ayında yapılacak olanmali genel kurula seçim maddesi koydurmak isteyenlerinbir düşüncesi olarak değerlendiriyoruz”

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Yönetim Kurulu olarak ilk günkü gibi aynı heyecan ve şevkle görevlerinin başında olduklarını belirterek “Basında çıkan ‘başkan, asbaşkan ve yönetim kurulu arasında diyalog bozukluğu var’ şeklindeki haberler Aralık ayında yapılacak olan Mali Genel Kurul’a seçim maddesi koydurmak isteyenlerin bir düşüncesi olarak değerlendiriyoruz” dedi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yener, Trabzonspor olarak iyi bir durumda olduklarını kaydederek “Haklı olduğumuz konularda da kulübün haklarını sonuna kadar savunuyoruz. Bundan sonra savunmaya devam edeceğiz. Şike sürecinde bir takım sıkıntılar yaşandı ama şuanda her şey yolunda. Yönetim Kurulu olarak uyumlu bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

Basında çıkan “Başkan, asbaşkan ve yönetim kurulu arasında diyalog bozukluğu var” şeklindeki haberleri değerlendiren Yener “Bu haberlerin aralık ayında yapılacak olan Mali Genel Kurul’a seçim maddesi koydurmak isteyenlerin bir düşüncesi olarak değerlendiriyoruz. Seçim belirlenen tarihte yapılacaktır.

Seçim bizim aklımızda olmayan bir konudur. Yapılan haberleri maksatlı ve asılsız olarak görüyoruz. Uyumsuzluk ve diyalog bozukluğu söz konusu değildir. Böyle bir şeyin olmasını gerektirecek bir durum da yoktur. Aralık ayındaki Mali Genel Kurul’a seçim maddesi koydurmak isteyenler bu niyetlerinden bu düşüncelerinden vazgeçmelidir. Hiç kimse böyle bir hesabın içine girmesin” ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@