banner536

banner526

banner533

TS taraftarlarından Kafkas'a ziyaret

 1461 Meydan, Farozlular ve Trabzonlu Gençler Derneği üyeleri Trabzonspor kulübüne gelerek, Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ı ziyaret ettiler. 1461 Meydan Derneği Başkanı Süleyman Köse, Farozlular Derneği Başkanı Erol Aydın ve Trabzonlu Gençle

Spor 06.02.2013, 12:42
TS taraftarlarından Kafkas'a ziyaret

 

1461 Meydan, Farozlular ve Trabzonlu Gençler Derneği üyeleri Trabzonspor kulübüne gelerek, Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ı ziyaret ettiler.
 
1461 Meydan Derneği Başkanı Süleyman Köse, Farozlular Derneği Başkanı Erol Aydın ve Trabzonlu Gençler Derneği Başkanı Mehmet Fındıkçı, Kafkas’a çiçek verip, görevinde başarı dilediler.
 
Teknik Direktör Tolunay Kafkas ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, takımına tutkuyla bağlı olan taraftarların bundan sonraki müsabakalarda tribünleri dolduracağına inandığını söyledi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
kuzey can 8 yıl önce
Taraftar dediğiniz iyi günde kötü günde, yağmur çamur demeden takımının yanında olur. Ben şike sürecinde başkana bir tek destek yürüyüşü görmedim Tolunay Hoca'yı ziyaret eden taraftarlardan. İnşallah bundan sonra görürüz de gerçek taraftar o zaman ortaya çıkar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@