7m


7m

hyundai

TS: Küfür etme, ettirme!

Trabzonspor'un Manisapor ile oynayacağı müsabaka için bilet satışı tüm hızıyla sürerken tribünleri dolduracak taraftarlara kulüpten uyarılarda bulunuldu. Trabzonspor Kulübü'nün Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Özellikle kulübümüzün ceza alma

Spor 03.01.2012, 14:54
TS: Küfür etme, ettirme!

Trabzonspor'un Manisapor ile oynayacağı müsabaka için bilet satışı tüm hızıyla sürerken tribünleri dolduracak taraftarlara kulüpten uyarılarda bulunuldu. 

Trabzonspor Kulübü'nün Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Özellikle kulübümüzün ceza almaması için UEFA’nın “respect” (saygı) kampanyasına atıfta bulunularak yapılan uyarıda, rakibe ve hakeme yönelik hiçbir şekilde küfürlü tezahüratta bulunulmamasının altı çizilirken, yabancı madde konusunda da taraftarların dikkati çekildi. 


Tribünlerde otokontrolün önemi vurgulanırken, sağduyulu taraftarların gerekli gördükleri durumlarda güvenlik güçlerinden yardım talep etmeleri istendi.

Ayrıca yaşanması muhtemel yoğunluk nedeniyle, maçı izlemek için bilet alan taraftarların kapıların açılmasıyla tribünlerdeki yerlerini almaya başlamaları ve sıkışıklığı önlemeleri talep edildi" denildi. 


Yorumlar (2)
davutatmis 10 yıl önce
maca girerken insanlarin agzini bantlayin ki sesleri cikmasin daha ne diyebilirki tamam tasvip etmiyorum ama bu yasak sadece bizemi herkes istedigi söylüyor ama bize yasak ne bileyim ya artik yasamakdan bile zevk alamiyorum
BordoMaviTrb 10 yıl önce
Küfür edelim ama 30 Sn geçmesin aralıklarla ceza almayız o zaman tüm amigolara duyurulur:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@