7m

7m

hyundai

TS de ihtarname çekecek

Galatasaray’dan sonra Trabzonspor’un TFF'ye ihtarname çekmesi bekleniyor.Trabzonspor Yönetim Kurulu, TFF’ye ihtarname çekmeye hazırlanıyor. TFF’nin biraz önce başlayan toplantısında şike ile ilgili kararın çıkması beklenirken Galatasaray’dan sonra Trabzon

Spor 16.01.2012, 15:52
TS de ihtarname çekecek

Galatasaray’dan sonra Trabzonspor’un TFF'ye ihtarname çekmesi bekleniyor.

Trabzonspor Yönetim Kurulu, TFF’ye ihtarname çekmeye hazırlanıyor. TFF’nin biraz önce başlayan toplantısında şike ile ilgili kararın çıkması beklenirken Galatasaray’dan sonra Trabzonspor’un da TFF’ye ihtarname çekmesi bekleniyor.

Başkanı Şike iddiasıyla Metriste tutuklu bulaunan Fenerbahçe kulübünün puan silme cezası ile kurtulması beklenirken UEFA’dan gelebilecek herhangi bir cezayı karşın Galatasaray zararlarının tanzimi için TFF’ye ihtarname çekti.

Bordo mavili ekibin başkanı Sadri Şener kulübün hukukçuları ile birlikte toplantı yaparken Trabzonspor’da önlemlerini almaya başladı.

Bordo mavili ekibin yönetimi Galatasaray’dan sonra TFF’ye ihtarname çekmeye hazırlandığı iddia edildi.

Bordo Mavililer TFF’nin aldığı karar nedeniyle UEFA tarafından Türkiye’ye ceza verilmesi halinde uğranacak maddi ve manevi zararın tanzimi için TFF’ye ihtarname çekecek.


Yorumlar (15)
arslaninanç 10 yıl önce
O kadar kolay değil puan silmek küme düşecek ayrıyetten bu bir alt küme olmaması lazım Yunanistan da külüp ler 4 küme aşagya dusuruluyor...
ismar 10 yıl önce
Daha Çekmedilermi,ne duruyorsunuz
erdosar 10 yıl önce
toplantı bitecek çeksinler bari,, neyi bekliyorlar.
VİVANET 10 yıl önce
her ne kadar sevmediğimiz bir klupte olsa..gerçektende trabzonspor camiasından daha dik duruyorlar..iddaa ediyorumki galatasaray tff'ye karşı olmasaydı bizde hiç bişey yapamazdık.galatasaray ne yapıyorsa bizde onu yapıyoruz..yine söylüyorum galatasarayıon dik duruşu sert tavrından güç alıyor bizim klup şu şike olaylarında..yoksa bizim yöneticiler tff'den ve aziz yıldırımdan allahtan korkar gibi korkuyorlar..
beylul 10 yıl önce
İhtar yetmez dava açın,hak edenin hakkının tesçili için dava edin...
saintfiker 10 yıl önce
ihtarname değil takımı çek başkanım yapma .ezmeden yılanı bu yolda yürümez bekletme bizi çek takımı.onurlu yaşat yada öldür bizi.
k.alemdar 10 yıl önce
belki bu ihtarlar bile m.aliyi durduramaz cirkin emelinden fakat gs veya ts yada baska bir kulüp elinden ne geliyorsa yasal hakki olarak yerine getirmelidir. bu arada firsat buldukca uefa ya mail atmayi ihmal etmeyelim arkadaslar.
ADIL 10 yıl önce
Bir eksiğimiz mi var.?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@