banner526

banner533

banner513

TS-Antalya maçının saati değişti

Trabzonspor'un cumartesi günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı Antalyaspor maçının daha önce 19.00 olarak açıklanan saati değişti. Buna göre Futbol Federasyonu'nda yapılan açıklamaya göre karşılaşmanın başlama saatini 21.45 olarak belirledi.

Spor 24.09.2008, 10:45
TS-Antalya maçının saati değişti

Trabzonspor'un cumartesi günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı Antalyaspor maçının daha önce 19.00 olarak açıklanan saati değişti.

Buna göre Futbol Federasyonu'nda yapılan açıklamaya göre karşılaşmanın başlama saatini 21.45 olarak belirledi.

Yorumlar (6)
sarmacı 12 yıl önce
evet beklenen oldu hak yerini buldu.taraftar doğru maça stadı doldurmaya hep beraber
sertoATMIŞBİR 12 yıl önce
bu saati iftara sebep alanlar şunu hiç düşünmedimi sehirda oturanlar 6:20 de yapılan iftarın ardından 8 de maca hatta 7:30 da yetişirler. ama şunu düşünmediler ilcelerden gelenler köylerden gelenler saat 12 de hangi araba ile evine gidecek.benim bildigim degirmendere macka yolu üzerinde 22 den sonra araba yok.bu iş kaş yaparken göz cıkarmak oldu bence
uranyum 12 yıl önce
çok geç bari stadda yatalım sahuru da orad yaparız

burası trabzon
yomrasporlu 12 yıl önce
bence çok iyi oldu saat 7 de olsa az taraftar giderdi,çünki iftarı yapıpta yetişme sorunu olurdu ilçelerden gelen taraftarlarımız için.ama böylesi çok güzel oldu geç saatte olsa bile ertesi gün tatil.

tebrik ediyorum yönetimi.ayrıca inşallah yattara gitmez
lazoo_pol 12 yıl önce
arkadaşlar ramazan dolayısıyla böyle olması çok ii oldu.antalya ii takım ama ezeriz....
utanqac 12 yıl önce
Ayıptır ya bu nedir 22:45 yapsaydınız qece 12 den sonra millet ewine nasıl qidecek. ben d.dere oturmama raqmen zar zor araba buluyorum.12:30 da ewe varıyorum baska yerlerde duranlar kac da ewlerine qiderler.:(( en qüzeli 8 olurdu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@