TS Antalya hazırlıkları tamamladı

Trabzonspor Antalyaspor maçı hazırlıklarını 10.30'da basına ve taraftarlara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmanda oyuncular taktik çalışması gerçekleştirdiler. 

Spor 03.02.2012, 12:31
TS Antalya hazırlıkları tamamladı

Trabzonspor Antalyaspor maçı hazırlıklarını 10.30'da basına ve taraftarlara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmanda oyuncular taktik çalışması gerçekleştirdiler.

 

Yorumlar (4)
VİVANET 9 yıl önce
Burak yılmaz sezon sonu kesinlikle gidiyor.sözleşmesinde 5 milyon euro'ya serbest kalır diye madde koyarsan adam pırrr uçar gider..siz bunun hesabını yapın aciz yönetim..sezon sonu geldiğinde kem küm etmeyin yine.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Burak geçen kendisi dedi 5 milyon euroluk madde olsa bile o paraya gitmem diye.Burak'a güveniyoruz biz, ancak Arsenal 15 milyon euro gibi güzel para verirse düşünülebilir çünkü o paraya en az 3 tane süper kalite adam alırız.Burak giderse minimum 15-20 milyon euroya gitmeli bence.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Burak senden bu maçta gol ve goller bekliyoruz koçum.Bursa maçında çok şanssızdın ilk pozisyonda henrique hızlı pas verdi, ikinci pozisyonda carson çok ileri çıktı ve açıyı daralttı, son pozisyonda da ndiaye ortaya çevirmeni engelledi kendin vurdun olmadı.Ama antalya maçında o müthiş hırsınla ve isteğinle fileleri deleceksin eminim.
tufa 9 yıl önce
git oğlum burak seni kim tutar yetrki senden topcu olmaz git oğlum gitde yerene adamlar gelsın senin gibi yerlere yatanlar değil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@