alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TRT sonunda özür diledi

TRT'den 'Kamuoyuna açıklama' başlığı ile bir açıklama yayınladı. İşte yapılan açıklama: 15.04.2012 tarihli trtspor.com.tr isimli internet sitemizde, “Fenerbahçe taraftarının maç sırasında seslendirdiği tezahürat” haberleştirilmiş ve sadece bir dakika yer

Spor 18.04.2012, 18:56
TRT sonunda özür diledi

TRT'den 'Kamuoyuna açıklama' başlığı ile bir açıklama yayınladı.

 

İşte yapılan açıklama: 15.04.2012 tarihli trtspor.com.tr isimli internet sitemizde, “Fenerbahçe taraftarının maç sırasında seslendirdiği tezahürat” haberleştirilmiş ve sadece bir dakika yer almıştır.

 

TRT Spor kanalının bugüne dek Trabzonspor’un başarılarını ekrana taşıyan yayınlarını yine Trabzon camiası takdir edecektir. Bu tezahüratın haberleştirilmesinden dolayı incinen tüm Trabzonspor taraftarlarından özür dileriz"


Yorumlar (21)
fetih 10 yıl önce
terbiyesiz,sen trabzonluları ne sanıyorsun,özürünü kabul etmiyoruz.
arabesque 10 yıl önce
ben özür kabul etmiyorum. işine baksın!
bayram konak 10 yıl önce
Sadece küçük bir özürle bu olay kapanmamalı. Sorumluları cezalandırılmalı. Çünkü bu bir zihniyet meselesi. Yani trt'nin bize olan bakış açısı. Önemli olan bunun değişmesi.
OnAir_TS 10 yıl önce
sizi kinamasakta özür dileyecekmiydiniz, elbetteki hayir. biz kimin ne oldugunu cok iyi ögrendik bu sürecte sn trt yetkilileri, gecin bu ayaklari.
AHMET 10 yıl önce
Bizim camia birbiri ile ugrasmaktan baskalarinin verdigi zaradan daha cok zarar veriyor..Camia Sadri BAskanin yaninda olacagina Sadri beye belden asagiya vuruluyor..
Kadir 10 yıl önce
şimdi sıra yönetimde..trt yani devletin tv'si bu zihniyeti değiştirmedikçe trabzon yönetimi ve futbolcuları asla ve asla trt'ye demeç vermemeli onları yaptıkları basın toplantılarına almamalı..adam kılığında olmayacak kimse, adam olacak..trabzonla oynanmayacağını bilecek..biz tarbzonlu ve trabzonsporlu olarak adamdan daha adamız..o yüzden yönetimde masaya vuracak onlarda adam olacak
SEMİH ATİK 10 yıl önce
Özür yetmez. Kuru bir özürle bu iş kapanmaz. Sorumluları bulunacak cezaları verilecek.
SEMİH ATİK 10 yıl önce
Kisilerin işledikleri suclardan yedikleri. dan tüzel kisiler sorumlu tutulamaz. O zaman Trt neden özür diliyor. Bu terbiyesizligi yapan çıksın özür dilesin ve cezalandırılsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@