Trabzonspor'un tek şansı kaldı

 Trabzonspor ile Sivasspor, yarın yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 15. kez karşı karşıya gelecekler. Bugüne kadar kadar oynanan 14 karşılaşmada Trabzonspor'un 6-5 üstünlüğü bulunuyor. 3 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Spor 15.09.2012, 10:49
Trabzonspor'un tek şansı kaldı

 

Trabzonspor ile Sivasspor, yarın yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 15. kez karşı karşıya gelecekler.
 
Bugüne kadar kadar oynanan 14 karşılaşmada Trabzonspor'un 6-5 üstünlüğü bulunuyor. 3 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.
Yorumlar (3)
osman çakır 8 yıl önce
senol hoca geldiginden beri sivasa kaybetmiyoruz onun oncesinde sivas bizi hep yeniyordu.yarinda guzel bir oyunla sivasi maglup edip gondeririz Allah in izniyle.
Sadi ŞİRİN 8 yıl önce
Bu maç seyircili olmalıydı, tıpkı Bülent Uygunun geldiği Elazığ maçı gibi, Bülent, Korcan Mecnun en güzel şekilde anılmalıydı!!!
cinneş marnş 8 yıl önce
100 tane gerçekleri anlatan yorum yazıyorum ancak bir veya 2 tanesini yayınlıyorsunuz..

bana anlatın bu şenol isimli kişinin tek bir özelliğini kabul edeyim.

teknik nedir bilmez, taktik nedir bilmez, oyuna müdahale etmek hak getire, futbolcu transfer işlerine futbolcudan hiç anlamadığı için girmez..bütün yeteneksizliklerinin üzerini örtmek için, bol laf salatası üretir. kendi kabahatlarını, suçlarını başkalarının üzerine atar, 11 yapmasını beceremez, oyundan kimi alacağını bilmez, ki

Gelişmelerden Haberdar Olun

@