Trabzonspor'un 'Özgür' kararı

Trabzonspor’un takibinde bulunan Ankaragücülü Özgür Çek, serbest kaldı.Sarı-lacivertlilerde, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvurarak serbest kalan 60 forma numaralı savunma oyuncusu Özgür Çek, notere giderek sö

Spor 07.12.2011, 10:14
Trabzonspor'un 'Özgür' kararı

Trabzonspor’un takibinde bulunan Ankaragücülü Özgür Çek, serbest kaldı.

Sarı-lacivertlilerde, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvurarak serbest kalan 60 forma numaralı savunma oyuncusu Özgür Çek, notere giderek sözleşmesini feshetti.

Trabzonspor’un, kabarık transfer listesinin içerisinde bulunan yerli oyunculardan Özgür Çek ile ilgili yaptığı girişimlerin hızlanması bekleniyor.

Bu konudaki son karar Trabzonspor Teknik Patronu Şenol Güneş'e ait.


Yorumlar (17)
hectoreto 10 yıl önce
bonservis bedeli olmayan genç gelecek vadeden türk futbolcu, vakit kaybetmeden hemen alınmalı
CesurHamsi 10 yıl önce
Hemen alirsiniz, belese oyuncu :D sonra curur A2'de, Sercan Kaya gibi bide Eren Albayrak gibi :))
şsirtkaya 10 yıl önce
biz hala özgürle görüşmelere başlamadık mı? bir an önce imza attırılmalı. ts nin gelecek on yılını kurtarır.
arabesque 10 yıl önce
Şenol Güneş sihirbaz değil ki, her sene sıradan futbolcuları alıp yıldız yapsın.. bu adama da yazık.. yapmayın.. adam gibi adam alın..! Şenol Hoca öğretmesin, oynatsın!
erdosar 10 yıl önce
bence yerli genç ve yetenekli oyuncular takıma dahil edilmeye başlanmalı, eğer özgür akıllı ise genç ve yetenekli oyuncuların patlama yapmasına destek olacak olan şenol hocayı seçmeli, trabzonsporunda biranönce solbek mevkisine iyi bir yerli almış olacağı fikride sabitleşir, hatta özgür çek 3-5-2 sisteminde sol kanat ve şimdiki sistemde solaçık oynayacak bir özelliğe de sahip.
ERKANZAGA 10 yıl önce
alinsin ankaragücünün durumu iyi degil bu genc yetenegi alalim sanmiyorum bizde ilk onbire giremez yinede iyi bir alternatif olabilir büyük yildiz diye almayalimda gerisi önemli degil,ankaragücüne sezeri barislari brozekleri vermeliyiz ferhatida tayfunuda alsinlar bedavaya verelim ikinci ligde iyi oynarsalar orda bank asyaya satariz ucuza benden demesi elimizde kaldilar .
şafak 10 yıl önce
Problemsiz iyi bir oyuncu kaçırmayalım derim. Üstelik bedava. Para ile zor alınabilecek bir oyuncu.
VİVANET 10 yıl önce
Takımda özgür gibi bir sürü forma bekleyen oyuncumuz var..nerde beleş futbolcu var onun peşine düşüyoruz..diyoruz ki üç tane gereksiz transfer yapacağınıza bir tane zokora gibi kariyeri ne olduğu ne oynadığı tecrübeli oyuncu alın..ama hala amatör işler yapıyoruz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@