7m

hyundai

tamfinans

Trabzonspor'un büyük taraftarına!

Trabzonspor'un Manisaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlara yönelik olarak TS'li kulübden bir duyuru yapıldı.  TS'li kulübün Resmi Sitesinde yayınladığı mesaj:TFF ile UEFFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıc

Spor 03.01.2012, 10:31
Trabzonspor'un büyük taraftarına!

Trabzonspor'un Manisaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlara yönelik olarak TS'li kulübden bir duyuru yapıldı.  

TS'li kulübün Resmi Sitesinde yayınladığı mesaj:

TFF ile UEFFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır. Bunları yapanlar kulübümüze getireceği zararların yanı sıra kendileri de çok ciddi cezalarla karşı karşıya kalacaklardır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.


Yorumlar (1)
agasarlı 10 yıl önce
bu maç şampiyonluğumuz kadar önemli. OLİMPİYAT STADI TIKA BASA DOLMALI. yönetime sesleniyorum OLİMPİYAT STADINININ TRİBÜNLERİNİN TAMAMI BİZE AÇILSIN. TAMAMINI HINCA HINÇ DOLDURACAĞIZ. tüm trabzonsporlular c.tesi 16:00 ya kendini ayarlasın. bu maç bizim için bir GÖVDE GÖSTERİSİ yapmak için iyi bir fırsat olacaktır. HEDEF 80 BİN TRABZONSPOR TARAFTARI.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@