banner572

Trabzonsporlu bayanlar full kadro

Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'de kendi sahasında karşılaşacağı Beşiktaş maçını ücretsiz izlemek için sabahın erken saatlerinde bilet kuyruğuna giren bayan taraftarlar ilginç görüntüler oluşturdu.Dağıtılacak olan 3 biletten bin 500'ü 1 saat içinde tük

Spor 26.11.2011, 11:28
Trabzonsporlu bayanlar full kadro

Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'de kendi sahasında karşılaşacağı Beşiktaş maçını ücretsiz izlemek için sabahın erken saatlerinde bilet kuyruğuna giren bayan taraftarlar ilginç görüntüler oluşturdu.

Dağıtılacak olan 3 biletten bin 500'ü 1 saat içinde tükenirken bayanlar, uygulamadan memnun olduklarını belirtti.
 Uzun bilet kuyrukların oluştuğu aralarında 70 yaş üzeri kadınların bulunduğu bilet sırasında zaman zaman izdiham yaşanırken, özellikle genç bayanların çoğunlukta olması dikkat çekti.

Trabzonspor'a desteklerini esirgemeyeceklerini belirten bayanlar mikrofonlara, "Bize Her Yer Trabzon" demeyi de ihmal etmediler.
 Bayanların mutlaka maça gelmeleri gerektiğini belirten bayanlar, kötü tezahürata karşı olduklarını belirtirlerken, Beşiktaş'ı yeneceklerini iddia ettiler.


Yorumlar (6)
KIPÇAKLI 10 yıl önce
Saat 11'den beri insanlar kuyrukta bekliyor. 700 bilet dağıtılmış geri kalanlar nerde neden insanlar boş yere kuyrukta bekletiliyor?
ambelna 10 yıl önce
bu yorumu bir erkek olarak yazdığım için üzgünüm çünkü bugün trabzonspor bilet satış yerindeki o bayanların kuyruk izdihamını görünce yazık dedim. yahu bir yetkili yokmu 2 satış yeri yerine 5 tane yapsalarda onlarda adam gibi bilet kuyruğuna itişli kalkışlı girmese, herşey güzel olsa.yok kardeşim biz daha bazı şeyleri aşamamışız... yazık.
g.vural 10 yıl önce
kadınlar için düşünülmüş böyle bir uygulamanın bu hale gelmesinden utanç duyuyorum yetkilililerin tedbirsizliği olayı bu hale getirdi, insanlar gözünüzde bu kadar değersiz olamaz. yarım saat içinde biletler tükendi demek hangi akla mantıklı gelir ki. diğer biletler satılmışsa bunlar da açıklansın. yazık...
m.özşeker 10 yıl önce
bayan taraftara verdiğiniz değer bu muydu? 3,000 bilet nereye gitti. coşkuyla gideceğimiz bu maç keşke mahşer yeri olmasaydı. bu duruma acilen bir önlem alınmalı. en aızndan biletler 5 tl den verilebilir
onlygodknows 10 yıl önce
bir maça 6-7 bayan çoluk-çocuk, yaşlı-genç gitmiştik ve maalesef hepimiz tek tek yerimizden kaldırıldık.çünkü bize verilen biletler kombineli taraftar yeriymiş adamlar haklı olarak gelip,dünyanın parasını verdik diye çemkirip bizi yerimizden kaldırdı.maçın ilk yarısı boş kalan koltukları dolaşmakla geçti.bjk maçına da gidiyorum yine aynı şey olmaz.
pigment 10 yıl önce
biletix insanlara eziyet çektirmeye bayılıyor heralde. hadi bizi geçin bari bayanlar için bi gişe daha koymaktan acizler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@