banner560

vardallar

"Trabzonspor'la gurur duyuyoruz"

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Bekiroğlu, UEFA Avrupa Ligi'ne kaldıkları için buruk bir sevinç yaşadıklarını ifade ederek, takımlarıyla gurur duyduklarını söyledi.Bekiroğlu, "Lille karşısında iyi bir görüntü ortaya koyduk. Tabi ki son anda Şampiy

Spor 08.12.2011, 11:54

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Bekiroğlu, UEFA Avrupa Ligi'ne kaldıkları için buruk bir sevinç yaşadıklarını ifade ederek, takımlarıyla gurur duyduklarını söyledi.

Bekiroğlu, "Lille karşısında iyi bir görüntü ortaya koyduk. Tabi ki son anda Şampiyonlar Ligi'ne veda etmek üzüntü verici ama yinede takımımızla gurur duyuyoruz. Hem kulübümüzü, hem de Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettiler. Avrupa'da adımızdan sıkça bahsettirdik. Şimdi yolumuza yeni bir çizgide devam edeceğiz ve bunda da başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.


Yorumlar (1)
HOTS 10 yıl önce
Alın beş on tane polonya pazarından daha başarılı oluruz. Şu takıma kaliteli takviye yapın bırakın onu bunu top ayağına geçen Burağa şişiriyor nedir bu mahalle takımı gibi. Allahtan defansta ölümüne mücadele eden oyuncular var da idare ediyoruz. Tabi ki en başta Tolga o olmasa bu puanı kesinlikle alamazdık gerçeklerden kaçmayalım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@