alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor'dan TFF'ye gözdağı

 Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.Yener, bugün Trabzon'da gerçekleştirilen yürüyüş hakkında; "Taraftarlarımız modern bir şekilde yürüyüş yaptı. Trabzonspor'un haksızlığa uğramış durumunu protesto ett

Spor 06.05.2012, 18:50
Trabzonspor'dan TFF'ye gözdağı

 

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Yener, bugün Trabzon'da gerçekleştirilen yürüyüş hakkında; "Taraftarlarımız modern bir şekilde yürüyüş yaptı. Trabzonspor'un haksızlığa uğramış durumunu protesto etti. Bence en mağdur takım bu süreçte Trabzonspor. TFF'nin şu ana kadar bir karar alamamamış olması üzücü" dedi.

Hasan Yener TFF'yi eleştirerek; "TFF Yönetimi'nin 58. maddeyi genel kurulu da hiçe sayarak değiştirmiş olması son derece manidar. Ben bunu kulüplere bir hakaret olmarak görüyorum. Fenerbahçe'yi kurtarmak adına TFF olağanüstü bir gayret halinde. Ancak hiç kimsenin unutmayacağı bir şey var, TFF'nin de üzerinde kurullar var. FIFA var, UEFA var. Mutlaka başvuruları yapacağız. Ayrıca tarih bütün bunları yazacak" şeklinde konuştu.

Hasan Yener son olarak; "Biz takımımızı destekleyelim, maç sonuna kadar destekleyelim ve maç sonunda sevinelim isteriz. Ama bu bir futbol. Tahriklere kapılmadan hareket etmeliyiz" diye konuştu.


Yorumlar (1)
arhavili 10 yıl önce
sizde kendınızı bişemı zannedıyonuz siz kımsınız bu acız yonetımı kım tanır defolun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@