Trabzonspor'dan büyük protesto

Trabzonspor Kulübü son zamanlarda hakemlerin verdiği adil olmayan kararları protesto etmek için Eskişehir maçında taraftara hakemeleri protesto etmek için kırmızı kart verilecek.

Spor 17.12.2008, 12:25
Trabzonspor'dan büyük protesto
Trabzonspor Kulübü son zamanlarda hakemlerin verdiği adil olmayan kararları protesto etmek için Eskişehir maçında taraftara hakemeleri protesto etmek için kırmızı kart verilecek.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
TS.li Metin 13 yıl önce
tezgah var.. bu 2 takımın TFF ve MHK.da lobisi var.. son yıllarda bu 2 takım hakem desteği ile şampiyon oluyor.. Bu düzen yıkılmalı...
theanswerslove 13 yıl önce
mukemmel bır fıkır 25000 bın seyırcıde kırmızkart ve hınca hınc dolu bır avnı aker.29 aysındayım ama hala goremedın, bu duzende sampıyon olmak cok zor lıderlıgımıze cekemeyen etkenler sampıyon oldugumuzda neler yapar? her hafta haklıda olsak haksızda oslak cıkıp konusmnalıyız. aglamayana mem vermıyorlar.bu ıs kuralıyla olmuyor. lobı lazım lobı.
lahna 13 yıl önce
hükümet bir dert, bahisçiler başka büyük dert, ikibuçukluk bambaşka bir dert.... Ne yapsın hakem MERT?

TS küme düşürülmeli ve TC'nin en zehir beyinleri ekonomilerini konuşmalı... YOKSA GURBET TARİHİ DERT:::
Kral_Altmışbir 13 yıl önce
Hakemlerin, mhk'nın veya federasyonun protesto edilmesi, Trabzonsporumuzun haklarının aranması adına gerekli birşey. Bugün bu protestonun bir bölümünü gerçekleştirdik. Bir bölümünü dedim çünkü İstanbul'da federasyon binasına doğru yürüyerek protestomuzu gerçekleştirdik. Şimdi bu protestonun Trabzon ayağını bekliyoruz. Maçtan önce meydanda ve maç saatinde de stadda federasyonun protesto edilmesi gerekmektedir. Tüm bunları bir yana koyalım şimdi. Yav ben biraz da futbolcularımız ve teknik heyette kabahat buluyorum. Görüyorsunuz ki sizi şampiyon yapmak istemiyorlar. Buna karşın sizin sahada çok daha agresif, mücadeleci ve maçı kazanma adına arzulu olmanız gerekiyor. Hakem kararlarıyla puan kaybettiğimiz son üç maçta ben bunu pek göremedim. Sahada mücadele var ama dönem dönem. Bunu doksan dakikaya yayamıyoruz. Mücadele eksikliği dışında elimize geçen gol fırsatlarını cömertçe harcıyoruz. Böyle bir ortamda hakemler de karşımıza çıkınca puan kaybı kaçınılmaz oluyor. Takım olarak iyi mücadele etsek, kaçırdığımız gol fırsatlarının üçte birini gole çevirsek zaten bu protestoları yapmaya da gerek kalmayacak. Hakemleri ve dolayısıyla federasyonu da yenmiş olacağız. Gökhan'ın sivas maçında boş kaleye kaçırdığı golü hatırlayın. Kayseri maçında Umut'un kaçırdığı penaltıyı hatırlayın. Bir de Bursa maçında kaçırdıklarımızı hatırlayın. Trabzonspor lidere yakışan futbolu oynayıp, gol pozisyonlarını çöpe atmasa zatan şimdi açık ara liderdik. Protesto yapmaya da gerek kalmazdı. Şimdi Ersun hoca ve futbolculara çok önemli görevler düşüyor. Ersun hoca doğru düzgün takım kuracak, doğru taktiği verecek, oyuncu değişikliklerinde doğruları yapacak vs. vs., futbolcular sahada eskisinden daha iyi mücadele edecek ve girdikleri gol pozisyonlarını boşa harcamayacaklar, yönetim gerekli transferleri yapacak, taraftar da takımına sahip çıkıp her maçta 90 dakika destekleyecektir. Biz bunları adam gibi yapalım, federasyon ne kadar istese şampiyonluğumuzu engelleyemeyecektir. Hadi bakalım iş başına...
HOKEYCİ_LAZZ 13 yıl önce
tüm trabzon taraftarını eskişehir maçında sahaya siyah kıyafetler giyip gelmesini rica ediyoruz...
bakırtaş 13 yıl önce
ALBAYRAK önce genel kurulda aklansın!!
casa 13 yıl önce
Taşkınlık yapıp zarar Takımımıza zarar vermeyelim.Protestolarımız yasal zeminde ve uygun davranışlar cercevesinde olmalıdır.Kaş yaparken göz çıkarmamalıyız.Organizasyonerler bilinçli ve bardağı taşırmamalıdır.Başarılı olmasını dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@