banner556

Trabzonspor'dan Aydınlar'a suç duyurusu!

Başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, bordo-mavili taraftarların kupa konusunda çok büyük bir beklendi içinde olduğunu belirterek, "Kamuoyunda yanlış bir algılama var. 'Trabzonspor yönetimi kupayı istemekten vaz mı geçti' gibi söylemler var.CAS kararını

Spor 27.09.2013, 16:00
Trabzonspor'dan Aydınlar'a suç duyurusu!


Başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, bordo-mavili taraftarların kupa konusunda çok büyük bir beklendi içinde olduğunu belirterek, "Kamuoyunda yanlış bir algılama var. 'Trabzonspor yönetimi kupayı istemekten vaz mı geçti' gibi söylemler var.

CAS kararını verdi ama gerekçeli kararını açıklamadı. Büyük bir ihtimalle Pazartesi günü bir karar alacağız. Mehmet Ali Aydınlar hakkında hem şahsım hem de kulübüm adına suç duyurusunda bulunacağım. Kendisi vermiş olduğu beyanlarda TFF Başkanıyken, Fenerbahçe'yi kurtarmak adına neler yaptığını anlatmış. Bana göre ve hukukçulara göre kanunları çiğnemiştir. Görevini kötüye kullanmıştır, görevini yapmamıştır. Fenerbahçe'yi kurtarmak için neler yaptığını beyan etmiştir. Bu bir itiraftır. Şimdiye kadar başvuruda bulunmama nedenimiz CAS'ın gerekçeli kararını beklememiz olmuştur. Gerekçeli karar gelmesinden sonra kulüp olarak hemen harekete geçip gerekeni yapacağız. Görevini yapmaması halinde mevcut TFF Başkanı hakkında da suç duyurusunda bulunacağız" ifadesini kullandı.

Yorumlar (5)
adil türk 7 yıl önce
Suçlular cezalarını çekmedikçe haklıların ve madurların vicdanı rahat etmeyecektir.
adil türk 7 yıl önce
Biz hiç üzülmeyiz.
aydın kaba 7 yıl önce
Kulüple beraber bütün yöneticilerde şahsen dava açmalı.Geç bile kalındı.Açıklamalarının hemen ardından ardı ardına davalar açılmalıydı ki esas şoku yaşasın .
misafir. 7 yıl önce
TFF, Fenerbahçenin değil Türk Futbolunun temsil edildiği kurumdur, bu kurumu Fenerbahçenin menfaatleri için kullanan, kurullarını çalıştırmayanlar tazminatlar da dahil olmak üzere cezalarını çekmelliller
gürkan özer 7 yıl önce
Sadece neden aydınlar hakkında. Ahlaksız tetikci Demirören federasyonu kurullarıyla beraber şikeci hırsızları kurtarmak için başbakan destekli kirli senaryo sonucunda oluşturulmuş birer maşadır.Bu ülke hukuk devletiyse Türk milleti adına o makamları meşgul edip Türk milletine ihanet eden bu ahlaksızlarında görevi kötüye kullanmaktan cezalandırılmaları gerekir.Şike sahada pis pis sırıtırken, sahaya yansımadı yalanı şikeci hırsızları temize çıkarmak kirli senaryoyu uygulayabilmek için uydurulmuş bir kandırmacadır. Bunların ispatı hiç zor değildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@