7m

7m

hyundai

Trabzonspor'da yollar ayrıldı

Trabzonspor Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Baş Antrenör Tolga Öngören’le karşılıklı görüşerek yollarını ayırma kararı aldı.Trabzonspor Basketbol takımının Asbaşkanı Levent Erkuloğlu, Öngeren’le son derece önemli hedefler üzerinde uzlaşarak yola çıktıklar

Spor 26.12.2011, 18:02
Trabzonspor'da yollar ayrıldı

Trabzonspor Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Baş Antrenör Tolga Öngören’le karşılıklı görüşerek yollarını ayırma kararı aldı.

Trabzonspor Basketbol takımının Asbaşkanı Levent Erkuloğlu, Öngeren’le son derece önemli hedefler üzerinde uzlaşarak yola çıktıklarını ancak geçen sürede saha sonuçları itibariyle yaşanan olumsuzluk nedeniyle sürecin planlandığı gibi işlemediğini vurguladı.

Gelinen noktada son derece medeni ölçüler içerisinde yaşanan görüşmelerin ardından iki tarafın da yeni bir kan değişikliğine ihtiyaç bulunduğu fikrinde görüş birliğine vardığına işaret eden Erkuloğlu şunları söyledi:

“Sayın Tolga Öngören’le birlikte görev yaptığımız süre içerisinde hiçbir itilaf yaşamadık. Aksine uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Ancak sporun doğası içerisinde maalesef sonuçlardan kaynaklanan böylesi ayrılıklar yaşanabiliyor. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, önümüzdeki yaşantısında başarılar diliyoruz” dedi.

Levent Erkuloğlu, Öngören’e bugüne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür ederek, kendisine bir plaket verdi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@