banner556

Trabzonspor'da Musampa sorunu çözüldü

UEFA Finansal Fair-Play kapsamında Avrupa Kupaları'nda bu sezonki gelirleri askıya alınan Trabzonspor, bu cezaya neden olan eski oyuncusu Kiki Musampa'nın 900 bin euro tazminatını ödedi.Trabzonspor'dan Kamu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, "Esk

Spor 25.09.2013, 17:53
Trabzonspor'da Musampa sorunu çözüldü

UEFA Finansal Fair-Play kapsamında Avrupa Kupaları'nda bu sezonki gelirleri askıya alınan Trabzonspor, bu cezaya neden olan eski oyuncusu Kiki Musampa'nın 900 bin euro tazminatını ödedi.

Trabzonspor'dan Kamu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, "Eski futbolcumuz Kizito Musampa'nın, kulübümüzden olan alacağının tamamı ödenmiştir" denildi.

Yapılan bu ödemenin ardından Bordo-Mavililerin aldığı cezanın kalkması bekleniyor.

 

Yorumlar (6)
KANDEMİR YARIZ 7 yıl önce
yazık şu kulübün paralarına , bu zarar nuri albayraktan karşılanmalıdır
adil türk 7 yıl önce
Vay be paraya bak asgari ücretli nin ömrü yetmez bu parayı kazanmaya.

Üzülmemek elde değil.
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
o parada benim hakkım var sayın nuri albayrak. o parayı klübe geri ödeyene kadar sana hakkımı helal etmeyeceğim. bu saatten sonra yönetime laf edenlerde en azından paramızın sağlam ellerde olduğunu anlamışlardır.
mete devrancı 7 yıl önce
bu adam geldi , yedi içti gezdi , bedavadan para kazandı.ama suçlu musampa değil , onu alanda , ve onu yedek kulübesind eçürüten ziya doğanda.
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
herşeyi ziya doğana yüklüyorsunuz,musampa transferini,jabi transferlerini ziya doğan yapmadı,o dönemin yönetimi albayrak,yıldızlar getireceğim vaadiyle yönetime aday oldu ve kazandı,ancak bonservisi elinde oyuncuların peşinde koşturdular,ziya doğanın elinden alınan şampiyonluğu ve simkovyak ın yanına ısrarla zurawski yi istemesine rağmen gidip baska oyuncu alanda ziya doğan değildi.ben birgün ziya doğanı gördüm istanbulda,dedimki hocam şu takımı biraz ofansif oynat,bana söylediklerini buraya yazsam yayınlanmaz.onun için ziya doğana atıp tutmaktan vazgeçin,musampa hiçbir yönü ile hazır gelmedi trabzona.
ziyaorhan 7 yıl önce
yorumların yüzde yüz doğru kafdağının arkasında öyle şeyler dönüyor ki kimse bir şey bilmiyor herkes keşke senin gözüyle baksa olaylara.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@