alexa metrics

banner536

Trabzonspor'da Kongre kararı alınmalı mı?

Lig'de alınan kötü sonuçlar sonucu puan cetvelinin alt sıralarında bulunan Trabzonspor huzur arıyor.Teknik direktör Şenol Güneş'in istifası sonunda yeni Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ile çıktığı Ziraaat Türkiye Kupası mücadelesinden de mağlubiyetle ayrı

Spor 01.02.2013, 20:14
Trabzonspor'da Kongre kararı alınmalı mı?

Lig'de alınan kötü sonuçlar sonucu puan cetvelinin alt sıralarında bulunan Trabzonspor huzur arıyor.

Teknik direktör Şenol Güneş'in istifası sonunda yeni Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ile çıktığı Ziraaat Türkiye Kupası mücadelesinden de mağlubiyetle ayrılan Trabzonspor'da sular bir türlü durulmayacak gibi.

Camiada Şenol Güneş'in istifası sonucu tam anlamıyla bir kan değişimi olmadığını savunanlar yönetimin artan taraftar baskısını bir nebze olsun azaltmak için Mayıs ayında Olağanüstü Genel Kurul kararı alması görüşünde.

Liglerin sona erdiği Mayıs ayında yapılacak Olağanüstü bir kongre kararının en kısa sürede alınması Trabzonspor üzerindeki taraftar baskısını azaltacağı görüşü hakim.

 


Yorumlar (15)
FANATİK TS 9 yıl önce
Kesinlikle mevcut yonetim sezon biter bitmez takimdan gitmeli.
mehmet akif inan 9 yıl önce
başka çareniz yok ya bizi uyuz etmeye devam edeceksiniz yada kongre kararı alacaksınız.çünkü saha sonucu yok,iyi futbol yok taraftarın istemediği topçuları kesmek yok ,gençlere şans vermek yok, tranfer yok başka neden aramaya gerek yok,bari halili,henrikeyi,emersonu,soneri,oynatmayın
r baysan 9 yıl önce
baskan haricindikileri etkin hic bir yerde gormedim. ts ye yariyacak ,federrasyona ragmen,ulusal yayinlara ragmen mucadele verecek kisiler olmali.eger kogre olacaksa harbi insanlar olmali. yalanci dosluk niralari atip hakkimiz olani yedirmeyecek kisiler bence olmali.
ahmet mert 9 yıl önce
Türkiye'de futbol tamamen kurtlar sofrası olmuş. Şikesi tescillenmiş kulüp başkanı hala görevine devam ediyor. Bu ortamda bu yönetimle varılacak kötü sonucu telaffuz bile etmek istemiyorum. Hakemler her hafta takımı doğrayıp atarken yönetim TFF ve uzantılarına söz geçiremiyor. Gerekirse çatır çatır kavga edecek risk alacak, kulüp kaynaklarını doğru kullanacak, takımı her şartta koruyabilecek çok dişli bir yönetim şart.
mss 9 yıl önce
Sadri başkan devam etmeli etrafındakiler değişmeli....
tarık buğra 9 yıl önce
taraftar olarak bizim de başkan şener gibi B planımız olmalı.bugün yönetimi istifaya çağıranlar yerine gececek ismi hiç düşünüyorlar mı?şenol güneş ten daha kaliteli hoca beklerken karşımızda tolunay hocayı bulduk.onun için isitfaya çağırmadan önce bızım taraftar olarak B planımız olmalı.ama bu plan sadri şenerin planı gibi olmamalı.onun yerine gececek yönetim kaliteli olmalı,asla siyasetin destekleyeceği isim olmamalı.benim gönlümden Ahmet Ağaoğlu geciyor.taraftar olarak kendısını ikna etmemız lazım.onun dışında gelecek isimler şimdiki yönetimden daha başarısız olur
murat toygar 9 yıl önce
Şikeciler medyası siyaseti tff si başkanı hocası topçusu küllüm yerlerinde dururken yedi düvelle mücadele eden bu yönetim desteklenmelidir. dere geçerken at değiştirilmez.
TSAsigi 9 yıl önce
Hemen alunmasi gerek bu yönetimin misyonu coktan bitmistir böyle cimri kazikcilardan kurtulmak gerek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@