banner491

Trabzonspor’da Giray depremi

Trabzonspor’da kalbinde rahatsızlık olduğundan şüphe edilen ve Antalya kampından kontrol için gönderilen  Giray Kaçar’ın yapılan kontrollerinde gelen haber bordo mavilileri üzdü.Milli stoperin yapılan ilk kontrollerinden gelen haber hiçde iç acıçı değil.

Trabzonspor’da Giray depremi

Trabzonspor’da kalbinde rahatsızlık olduğundan şüphe edilen ve Antalya kampından kontrol için gönderilen  Giray Kaçar’ın yapılan kontrollerinde gelen haber bordo mavilileri üzdü.

Milli stoperin yapılan ilk kontrollerinden gelen haber hiçde iç acıçı değil. Antalya kampında göğsünde iki kez ağrı hisseden ve teşhis için  apar topar gönderilen Giray’ın ılk yapılan kontrollerinde kalp kapakçıklarında sorun tespit edildi. Ancak sorunun bu futbolcunun futbol hayatına engel olup olmayacağı yapılacak tektikler sonucu kesinleşecek

İlk yapılan kontrolde teşhis doğru çıkarsa Giray’ın futbol hayatı bitebilir. Milli futbolcunun kontrolleri devam ediyor. Giray ile ilgili son karar yapılan kontrollerin ardından kesin olarak  netleşecek

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet mert
ahmet mert - 7 yıl Önce

İnsan sağlığı her şeyden çok önemli. İnşallah kötü bir şey çıkmaz. Sağlıklı bir şekilde yoluna devam eder. Geçmiş olsun Giray Kaçar.

mete devrancı
mete devrancı - 7 yıl Önce

allah yardımcın olsun kardeşim

s.eyüboğlu
s.eyüboğlu - 7 yıl Önce

"Giray stopermidir" diyenler,gözünüz aydın.adam ilelebet sahalardan çekiliyor.

arif kurt
arif kurt - 7 yıl Önce

""Giray’ın ılk yapılan kontrollerinde kamp kapakçıklarında sorun tespit edildi. Ancak sorunun bu futbolcunun futbolhayatına engelolup olmayacağı yapılacak tektikler sonuçu kesinleşecek""Kamp kapağı nedir. ?

Ayhan YILDIRIM
Ayhan YILDIRIM - 7 yıl Önce

KAMP kapakçığı ne oluyor acaba?Kalp kapakçığı olmasın o?

tolga bölükbaşı
tolga bölükbaşı - 7 yıl Önce

hiçbirşey insan hayatından ve sağlığından değerli değildir. Allah şifanı versin Giray. Sağlığın bozulmasın da varsın futbol hayatın bitsin ne olabilir ki. Antrenör olursun yine para kazanırsın. Allah sağlığını bozmasın koçum....

mss
mss - 7 yıl Önce

Allah şifa versin cesuryürek Giray...

Kaptan BATAR
Kaptan BATAR - 7 yıl Önce

Onu çok seviyordum.İnşallah önemli bir şey değildir.Takıma faydası hiç önemli değil.İnsan olarak inşallah tez zamanda eski sağlığına kavuşur.


SIRADAKİ HABER

banner441