banner441

Trabzonspor UEFA'yı şikayet etti

Trabzonspor Kulübü, şike süreciyle ilgili olarak UEFA Disiplin Kurulu’nun kararı geciktirmesiyle ilgili olarak UEFA’yı, FIFA’ya şikayet etti. 3 Temmuz’da başlayan şike süreciyle ilgili olarak Trabzonspor Kulübü hak arama noktasında bütün girişimlerini sür

Spor 31.01.2013, 13:13
Trabzonspor UEFA'yı şikayet etti

Trabzonspor Kulübü, şike süreciyle ilgili olarak UEFA Disiplin Kurulu’nun kararı geciktirmesiyle ilgili olarak UEFA’yı, FIFA’ya şikayet etti. 

3 Temmuz’da başlayan şike süreciyle ilgili olarak Trabzonspor Kulübü hak arama noktasında bütün girişimlerini sürdürüyor. Türkiye’de İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin vermiş olduğu karara rağmen, TFF’nin almış olduğu karar nedeniyle Türkiye’de önü tıkanan Karadeniz ekibi, 2012-2011 şampiyonluk kupasını müzesine getirmek için Avrupa’da da çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyor.
 
TFF Tahkim Kurulu’nun önümüzdeki günlerde gerekçeli kararı Trabzonspor’a bildirmesinin ardından bordo-mavili kulüp 20 gün içinde CAS’a başvuru süresi başlayacak.
 
Bütün evraklarını hazırlamış durumda bekleyen Karadeniz ekibi, Türkiye Futbol Federasyonu'nu hem UEFA’ya hem de FIFA’ya şikayet ederken, UEFA Disiplin Kurulu'nun kararı geciktirmesi nedeniyle UEFA’yı da, FIFA’ya şikayet etti. İsviçreli avukat grubu tarafından yapılan şikayet başvurusu geçtiğimiz Pazartesi günü yapıldığı öğrenildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
ahmet mert 7 yıl önce
Hiç bir şey olmayacağını Aziz de bildiği için yine hakemlerle oynayamaya başladı. Yakında rakiplerle de oynar. Bunlar Sadri Efendinin ömrünü uzatmaya yönelik nafile hamleler.
oktay atalı 7 yıl önce
futbolcuları rizeye ver belki kupanın sapını verirler sana burutus.federasyon seçimlerinde yanlışmı yaptın satışmı anlayamadık
toprak sengun 7 yıl önce
kimse boşuna uefa fifa demesin..trabzonsporun hakkını yiyen ilk isim başbakandır..sürece müdahil olmasaydı çoktan hak yerını bulmuştu..o yüzden o yana bu yana saldırıken biraz mantıklı olun..yorumllarda başbakana sallayanlar basbakan trabzona geldıgınde boynuna kaşkolu atmak için birbirini yiyor
toprak sengun 7 yıl önce
trabzonsporun hakkını yiyen uefa değil başbakandır...bizim millet lafa gelince eser savurur ama başbakan trabzona gelince boynuna atkıyı atmak için birbirini ezer.kimse kusura bakmasın trabzonda yalaka çok.bize zarar bizden geliyor
adil türk 7 yıl önce
Bunu biliyoruz fakat hukuk ve adaletin gereğini yaparak başbakanıda dize getireceğiz.Erdoğan bu yaptığıyla Trabzonspor taraftarının hafızasında ölene kadar kalacaktır.O sırtına atı atan yalakalar ise Trabzobzonspor taraftarı asla olamaz.AKP yalamaları.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@