Trabzonspor Torpedo Kutaisi ile oynayacak

 Trabzonspor, daha önce Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımıyla yapmayı planladığı, ancak Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun eşinin geçirdiği trafik kazası nedeniyle o müsabakanın iptal edilmesi üzerine yeni bir rakip buldu.  Bordo-mavili

Spor 11.10.2012, 15:37
Trabzonspor  Torpedo Kutaisi ile oynayacak

 Trabzonspor, daha önce Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımıyla yapmayı planladığı, ancak Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun eşinin geçirdiği trafik kazası nedeniyle o müsabakanın iptal edilmesi üzerine yeni bir rakip buldu. 

 
Bordo-mavililer, bu kapsamda 13 Ekim Cumartesi günü Gürcistan'ın Torpedo Kutaisi takımıyla hazırlık maçı oynayacak. Trabzonspor Tesisleri'nde oynanacak müsabakan saat 17.00'de başlayacak. 
 
Trabzonspor, 15 Ekim Pazartesi günü de Kazakistan'ın Karaganda takımı Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir hazırlık maçı daha yapacak. 
Yorumlar (2)
mehmet al 8 yıl önce
Tamam maç yaparak arayı en iyi şekilde değerlendirmek güzel ama sürekli oynayacak kadroyu oluşturamadıktan sonra bir anlamı olmayacak artık takım sahaya çıktığında herkesin en az 8 oyuıncuyu hafızasından saymalı..
cinneş marnş 8 yıl önce
attılar bir bahane ortaya. lucescunun karısı trafik kazası geçirmişse, yardımcısı yokmuydu....sahtar donetz yardımcısıyla gelemezmiydi trabzona..sıkardı biraz sahtar ile oynamak. bak işte isimsiz gürcü takımı ve kazak takımlarıyla hava atacağız...seninle başım dertte diye bir şarkı vardır hani..yakındır bu şarkıyı birlikte söylemeleri,

ama iş işten geçtiği için işe yaramayacaktır. haklı çıkmanın da trabzonspora bir yararı olmayacaktır

dünyanın en büyük hocasıymış, ama bizden başka t

Gelişmelerden Haberdar Olun

@