Trabzonspor taraftarlarına duyuru!

Trabzonspor’un Bursaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarına yönelik olarak kulübünden bir duyuru yapıldı.''TFF ile UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benz

Spor 31.01.2012, 09:22
Trabzonspor taraftarlarına duyuru!

Trabzonspor’un Bursaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarına yönelik olarak kulübünden bir duyuru yapıldı.

''TFF ile UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca takımımızın bu sezon oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler ve rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlar kazanmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.’’

 

Yorumlar (2)
k.alemdar 9 yıl önce
taraftar bütün uyarilari dikkate alsa bile bunlar birsey bulup bize ceza veriyorlar, resmen ceza manyagi olduk.
niceshoot 9 yıl önce
Taraftarlar daha nereye dikkat edecek...Cezalar verilirken yapılan çifte satandartları kastediyorsanız onlara dikkat ediyoruz.Disiplin kurulu fenerli zaten boşuna uğraşmayın galip gelirsek ceza verirler kıskançlıktan çatlıyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@