Trabzonspor taraftarı takımına küsmemeli

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Şakar: ''Kayserispor maçında taraftarlarımızdan takımı yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Taraftar takımına küsmemeli'' Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, hafta sonu sahalarında Kayserispor ile yapacakları karşılaşmada

Spor 07.12.2012, 12:06
Trabzonspor taraftarı takımına küsmemeli

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Şakar: ''Kayserispor maçında taraftarlarımızdan takımı yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Taraftar takımına küsmemeli'' 

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, hafta sonu sahalarında Kayserispor ile yapacakları karşılaşmada taraftarlardan takıma destek vermesini istedi. 
     
Şakar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligde kalan 3 maçtan 9 puanla ayrılmayı hedeflediklerini belirterek, ''Biz bu 9 puanın peşinden koşuyoruz. Ümit ediyorum bu hedefimizi gerçekleştireceğiz. Bu 9 puanı alırsak şampiyonluk yolunda çok önemli bir yol almış oluruz. Ligin ilk yarısını iyi bir yerde bitirmek, moral, taraftar desteği açısından önemli'' dedi. 
     
Gençlerbirliği maçıyla yeni bir çıkış yakaladıklarını ve Kayserispor maçıyla bunu sürdürmek istediklerini dile getiren Şakar, ''Kayserispor maçında taraftarlarımızdan takımı yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Taraftar takımına küsmemeli. Çünkü başka Trabzonspor yok. İyi günde kötü günde hep beraber takımın yanında olmalıyız. O bakımdan taraftarların Pazar günkü maça gelip destek vermelerini arzu ediyorum'' diye konuştu. 
   
Şakar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Kasımpaşa ile eşleşmelerine ilişkin olarak ise ''Trabzonspor için hiçbir rakip farketmez. Kim çıkarsa çıksın kazanmak için oynayacağız. Kasımpaşa, ligde bizim üzerimizde olan bir takım. Rakibimizi eleyerek gruplara kalmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı. 
     
     -''Transfer değerlendirmesi yapılacak''- 
     
   
Şakar, transfer çalışmaları yapan kulüp menajeri Giray Bulak'ın bugün yurt dışından döneceğini belirterek, ''Çalışmaları bir havuzda toplayıp değerlendireceğiz. Bırakacak veya alacak olduğumuz oyuncular, hocanın vereceği rapor doğrultusunda olur. Kafamıza göre şunu bunu alacağız demeyiz, diyemeyiz. Basında çıkan isimlerin inanın çoğu asılsız isimler'' dedi. 
     
Şakar, yarın yapılacak mali genel kurul ile ilgili olarak ise ''Biz makul eleştirilere açığız. Tabi ki biz de insanız yanlışlarımız olabilir. Kulübün üyelerinin gelip hesap sormaları gayet normaldir. Zaten Trabzonspor borsaya açık bir kurum. Burada bir yanlış olmaz. Her şeyiyle mali genel kurulda harcamalar okunur. İnsanların seviyeli eleştirilerde bulunmalarında fayda var. Birbirimizi yaralamadan yapılacak eleştirilere açığız'' diye konuştu. 
     
Bu arada, Trabzonspor'un Mali Genel Kurulunun yarın 11.00'de Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde başlayacağı belirtildi. 
     
Yorumlar (5)
fazlı hacısalihoğlu 8 yıl önce
çıkıp konuşabiliyosunuz hala. Trabzonsporu mahvettiniz maçları bile seyretmiyorum artık öyle soğuttunuz ki bravo
BÜLENT MENTEŞE 8 yıl önce
Adam gibi işler yapın da izleyelim. Böylesine ruhsuz bir takımı izleyip de ne yapıcaz.Evde mısır patlatırım daha iyi...
FERŞAD YÜCE 8 yıl önce
Bizim takıma küsmek gibi lüksümüz olamaz biz küsmüyoruz bu kulübü sorumsuzca borçalandıran ,elimizdeki futbolcuları kaptıran yöneticilere ve herhafta değişik kadrolan çıkan 2 yıldır kadroyu oturtamayan teknik ekibe isyan ediyoruz bu kulüb taraftarındır taraftar aşkına küsmez beceriksizliklere isyan eder ve bizde size ve teknik kadroya isyan ediyoruz yoksa aşkımız kalbimzde
Samet 8 yıl önce
Bu sözleşmeleri kimler yapıyor Trabzon taraftarına hesap vermeli ? Burak sözleşmesine 5 milyon madde kim koyuyor acıklanmalı? ve Son olarak Onur 7.5 milyon serbest kalır maddesi kim koydu derhal hesap verilmeli yerel basın TS sevenler bunun üzerine gitmeli el altından Futbolcular GS peşkeş cekildi bunun hesabı sorulmalı halil gibi bedava alıp bitmiş futbolcular neden oynatılıyor Trabzonspor taraftar soguttunuz prestij bitirdiniz GS alt yapısı oldu diye ama biz Trabzonspor aşıgız isyan olur ama küslük olmaz
yusuf parlayan 8 yıl önce
sizin gibi vasıfsız insanlar yönetime olduğu sürece.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@