alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor savunmaya gitti

Trabzonspor Avukatı Nusret Yılmaz, savunma vermek için İstanbul'a uçtu. Etik Kurul'un yeni raporunda Trabzonspor'a isnat edilen suçlamalarla ilişkin olarak Nusret Yılmaz, savunma vermek üzere İstanbul'a gitti. Trabzonspor Kulübü'ne gönderilen ve savunması

Spor 02.05.2012, 11:50
Trabzonspor savunmaya gitti

Trabzonspor Avukatı Nusret Yılmaz, savunma vermek için İstanbul'a uçtu.

 

Etik Kurul'un yeni raporunda Trabzonspor'a isnat edilen suçlamalarla ilişkin olarak Nusret Yılmaz, savunma vermek üzere İstanbul'a gitti.

 

Trabzonspor Kulübü'ne gönderilen ve savunması istenilen Etik Kurul raporunda bordo-mavili kulübü zor durumda bırakacak hiçbir ibare yok.

 

ic1.png

 

Savunmanın istendiği yazıda Etik Kurul raporununun Trabzonspor bölümünde, "Trabzonspor'a isnat edilen suçlamalarla ilgili hiçbir delile rastlanmamıştır" denildi.

 

Buna rağmen Trabzonspor, bir savunma yapacak.


Yorumlar (16)
naf_naf 10 yıl önce
savunma yapmanın bır anlamı yok...sucsuzluğun savunması olmaz.

dıleğım odurkı..keserın sapı o tupcunun kafasını yarar bır gun...
tttoprak 10 yıl önce
anlamadıgım şey üzerinize atılı şuç olmadıgını aklandıgınızı söyluyorsunda neden savunma vermeye gıdıyorsun?bursa ve kayserı kadar olamadın be
burak_han 10 yıl önce
o savunmayı katlayıp katlayıp tff nin....anladınız siz onu.
benimerkan 10 yıl önce
adet yerini bulsun diye herhalde.etik kurulu raporunu hazırlarken trabzonspor dan neden savunma almadı da şimdi bizim avukatlar savunma vermek üzere gidiyorlar.bence ne olursa olsun gidip bilgi ve belgelere ulaşmak için.sürecin dışında kalmaya gelmiyor çünkü.etik kurulu raporunu kulüp istedi,alır almaz internet sitesinden yayınlamalı eğer hukuki bir sakıncası yoksa.satranç oyununa döndü süreç.şu ana kadar fener tek taşla iyi götürdü oyunu.ama satranç oynıyanlar bilir tek taşla ne kadar hamle yaparsanız yapın sonunda köşeye sıkışıp mat olmak kaçınılmazdır.
şafak 10 yıl önce
Sayfa güzel açılıyorda. Bunların kimseyi kandırabildiğini düşünmüyorum. Kimseyi kandırmıyorlar. Sadece zorbalıkla "ben yaptım oldu" diyorlar. Kandırma yok, dayatma ve gasp var. Hırsızlıktan kötü yani göstere göstere hak gaspı var.
OnAir_TS 10 yıl önce
neyin savunmasini yapacagiz, sirf protesto amacli gitmemek gerekir oraya. bu insanlala alay etmektir, camur atmaktir.
OnAir_TS 10 yıl önce
derhal o koltuktan istifa et demirören, insanlarla dalga gecmeye hakkiniz yok.
DCTR 10 yıl önce
Trabzon adamın aklını alır. Er ya da geç şampiyonluk gelecek dedik. Er zaman geçti, karşındaki erkek değil bir kere.. Artık şampiyonluk şarkıları zamanı. Kupayı almadan gelmeyin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@