vardallar

Trabzonspor resmen istedi

Trabzonspor, bugün Haber61.Net'in duyurduğu gibi TFF'ye resmen yazı yazarak Etik Kurul Raporunu talep etti.Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz Türkiye Futbol Federasyonu’na bir yazı göndererek Etik Kurul Raporu’nu talep etti. Ge

Spor 20.12.2011, 14:35
Trabzonspor resmen istedi

Trabzonspor, bugün Haber61.Net'in duyurduğu gibi TFF'ye resmen yazı yazarak Etik Kurul Raporunu talep etti.

Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz Türkiye Futbol Federasyonu’na bir yazı göndererek Etik Kurul Raporu’nu talep etti. 

Genel Sekreterimiz Hasan Yener imzasıyla gönderilen talep yazısında, “Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 3 Temmuz 2011 günü başlatılan şike operasyonundan sonra futbolumuz sorunlu günler içine girmiştir.

Türkiye Futbol Federasyonu Kuruluş ve Görevleri Hakkındaki Kanun ve TFF Statüsü gereği oluşturulan Etik Kurulu, yapılan disiplin soruşturmasına esas olmak üzere bir rapor hazırlanması istemiyle TFF Yönetim kurulu tarafından görevlendirilmiştir.

TFF Etik Kurulu’nun, bu görevini Savcılık makamından aldığı dosya ve belgelere dayanarak hazırladığı ve görevini tamamlayarak, raporunu TFF Yönetim Kurulu’na sunduğu bilinmektedir.

Söz konusu operasyonda kulübümüzün, kulüp başkanımızın ve asbaşkanımızın adının geçmesi nedeniyle kulübümüz mağdur durumda bulunmaktadır.

TFF Etik Kurulu’nun hazırlamış olduğu ve bugüne kadar gizlilik kararı nedeniyle kulüplerle paylaşılamayan Etik Kurulu Raporu’nun, gizlilik kararının ortadan kalkmış olması nedeniyle, tarafımıza mümkünse elektronik ortamda veya bir kopyasının acilen gönderilmesi hususunu bilgilerinize arz ederiz” ifadelerine yer verildi.


Yorumlar (7)
k.alemdar 10 yıl önce
sadri baskan dile getirdi ve rapor ortaya cikti, ve hersey apacik ortada. ezikler simdide miting düzenleme sevdasina kapilmislar, bu rapordan sonra da düzenlenir dogrusu, suclayacaginiz kisi veya kurum kalmadi eyy ezikler simdi metrisi suclamanin zamani ama adam sizi öyle bir islemiski kendi taraftari bile bu korku imparatorlugundan nasibini almis.
ilayda dinc 10 yıl önce
simdi bunlar o raporu degistirmek icin calismaya baslamislardir bile cok dikkat edilmesi lazim uyanik olmak lazim onlar nasil bizim elimizi kolumuzu bagliyorsa biz deonlarinkini baglamaliyiz yok uyanik olunmasi lazim bunlardan her sey beklenir ve heryerde cok bastirmak lazim pesini birakmayacaksinki biksinlar ve o kupayi görelim
k.alemdar 10 yıl önce
arkadaslar bugünlerde trabzonspor lehine yazi yazan kisileri elestirmeyin, mesela hincal uluc mesela selcuk dereli vs. tamamdir belki bu kisiler her zaman bizim icin iyi sey yazmadi iyi sey yapmadi ama bugün hakkimizi ararken yanimizda yer almalarindan ben büyük mutluluk duyuyorum, sagolsunlar. bas bas bagirdik neden susuyorsunuz diye yönetime bugün yönetimle beraber bu yazar ve yorumcularda bizlerin sesi gibi, lütfen elestirmeyelim.
seplam 10 yıl önce
kardeşim tv ye neden bir trabzonsporlu lar cıkıpda konuşmuyor ,anlamıyorum telefonla degil canlı cıkıp konuşsunlar hami bey şenol hocayı eleştiriyor da kendi takımı hakkında neden konuşmuyorr HAK İSTİYORUZ TRABZON OLARAK CIKSUN KONUŞSUNLAR ERKEK GİBİ
mavi ay 10 yıl önce
Şimdi adama sorarlar şimdiye kadar neden böyle bir hamle yapılmadı .Her şey alt üst oldu yönetim acizliği su yüzüne çıktı saldırmaya yer arıyorlar.Kimse federasyona ,hakeme suç bulmasın bunlar yeni olan şeyler değil tarihten beri gelen olgular.Hakem meselesi is sarı kartı arkadaş oyuncumuzun nasıl topa dalışına bakın rakibe sarı kart neden verılmedı desenız o başka.Oyuncu transferleri boş kimse bu olaylarla devre arasını geçiştirmesin bu takıma adam gıbı futbolcu alınacak alınmasa kapıyı göstermesı lazım bırılerının arkadaşlara.
beylul 10 yıl önce
Futbolun Üniversitesi Trabzon’dur. Federasyon bu durumu göz ardı etme. Hakem hataları her hafta Trabzon aleyhinde sebebi nedir sizce? Beyler TFF, MHK, Etik ve disiplin kurulları güvenirliğini yitirdi. Haksız olanın haklı olduğu bir durumla karşı-karşıyayız. Türk Milli takımının önü nünde egemen takımlar engeldir. Ülkemde kargaşa yaratan ve şikeye karışan her kimse kim bunlardan kurtulmalıyız, karar almalıyız Federasyon öyle iken neden hak etmeyene ceza? Hak edenin hakkını UEFA tescil ettiyse Federasyon karar vermelidir.

Eğer Trabzon camia olarak bu güne kadar susmuş ise, efendiliğini ve istifini bozmadı ise Federasyon’a yardımcı olmuştur. Oyuncuları gitti, kadrosu dağıldı ve en fazla zarar gören Trabzon olduğu halde Futbolumuzu kirleten ilişkilerden Trabzon sorumlu değildir. Kurtulması gerekir. Ş.Güneş ve Trabzon yönetimini artık durduramazsınız ceza kesmekle altında kalmadan üstesinden gelin kararınızı verin Trabzon Şampiyondur.
kolivared 10 yıl önce
Kıstır kuyruğunuda gönder o kupayı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@