alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor O raporu talep etti

Trabzonspor Yönetimi, ikinci Etik Kurulu raporunu talep etti. Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: "Yönetim Kurulumuz TFF Başkanlığı’na resmi bir yazıyla başvurarak ikinci etik Kurulu raporunun tamamının gönderilmesini talep etti. Asbaşka

Spor 01.05.2012, 13:37
Trabzonspor O raporu talep etti

Trabzonspor Yönetimi, ikinci Etik Kurulu raporunu talep etti.

 

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: "Yönetim Kurulumuz TFF Başkanlığı’na resmi bir yazıyla başvurarak ikinci etik Kurulu raporunun tamamının gönderilmesini talep etti.

 

Asbaşkanımız Nevzat Şakar imzasıyla gönderilen talep yazısında Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 3 Temmuz 2011 tarihinde başlatılan şike operasyonu sonrasında futbolumuzun sorunlu günler içerisine girdiğine işaret edilerek, ”TFF Kuruluş ve Görevleri Hakkındaki Kanun ve TFF Statüsü gereği oluşturulan Etik Kurulu yapılan disiplin soruşturmasına esas olmak üzere bir rapor hazırlanması istemiyle TFF Yönetim Kurulu tarafından görevlendirilmiştir. TFF Etik Kurulu’nun bu görevini tamamladığı ve raporunu TFF Yönetim Kurulu’na sunduğu bilinmektedir.

 

Söz konusu birinci Etik Kurulu raporunun kulübümüzle ilgili olan kısmı daha önceki talebimize istinaden tarafımıza gönderilmiştir.

 

TFF Yönetim Kurulu’nun hazırlatmış olduğu ikinci Etik Kurulu raporunun bu defa tümünün kulübümüze ivedilikle faks, bilgisayar ortamında veya bir yetkili avukatımıza elden verilmesi hususunun bilgilerinize arz ederim” denildi.


Yorumlar (16)
Onur Reis 10 yıl önce
görevi kötüye kullanmaktan dava açılmalı. Uefa casa vakit kaybetmeden gidilmelidir.
delitay 10 yıl önce
sadri başkanım eğer istanbuldaysanız hemen bugün gs başkanı ulaşabilirseniz bursa kayseri başkanlarıylaıyla bir araya gelin bişey konuşmasanızda bir araya gelin bişeler hissetirin
meydan 10 yıl önce
dünkü aciklama tam bir fiyasko öyle bir fiyaskoki ne böyle bir fiyasko dünyada yok yahu kardesim sen neden o koltukta oturuyorsun biri eger bir sIke yaparsa diger takimin hakkini gasp etmistir sIke yapanin cezasini verceksin seni oraya birilerini kurtar diye koymadilar ha su bir gercek sen orada demirören sadece bir bostan korkulugusun senin kafan zaten hic bir seye calismaz senin kafan ancak evrakta sahtecilik öyle islere calisir sIkenin zaten babasi sensin seni oraya oturtana iyi bir salatalik yedirtmek lazim renkdaslarim bir olalim birlik olalim federsyonu basalim varmi babagit agizlarina o tapeleri sokalim bunlarin belki beyinleri okurda dogru karar verirler
bayram konak 10 yıl önce
Haydı artık elimizi çabuk tutalım.
naf_naf 10 yıl önce
etık kurulunun raporunu ne yapacagız kı..orda muhtemelen kımsenın şike yapmadıgı yazıyordur..dun akşam erman toroğlunun yaptıgı gıbı..turk futbolu sulu bır cacık oldu..herkes bu kararlardan memnun degılken nasıl olurda boyle bır karar alınır turkıyede işte bu..turkıye resmı..her gıttıgım yerde bunu herkese dıyecegım..cocuklarıma anlatacagım..
Okan Kalafat 10 yıl önce
Bize tek kurtaracak kurum Futbolun patronu UEFA'dır..! Herşey yalan gerçek sensin Platini..! Senin gibi Fransıza can kurban..!
hepgurbet 10 yıl önce
yeter artik,gulerek alayla hakkimiz elinden aliniyor sen talep et??? oyalamayla nereye kadar???
ali ihsan. 10 yıl önce
Bu iş bu ülkede bitmiştir.Hani derler ya "Kimi kime şikayet edeyim".Türkiyedeki bütün merciler bu pisliğe bir şekilde bulaştığından hakkımızı UEFA ve FIFA nezdinde aramamız lazım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@