Trabzonspor ne kadar ödedi?

Trabzonspor Kulübü ligin ilk devresinde toplam 252 bin 500 TL ceza ödedi.Çirkin ve kötü tezahüratlar, tribün olayları, saha olayları, sportmenliğe aykırı davranışlar ve talimatlara aykırı gibi eylemler nedeniyle 18 kez Disiplin Kurulu’na sevk edilen Trabz

Spor 25.12.2011, 16:08
Trabzonspor ne kadar ödedi?

Trabzonspor Kulübü ligin ilk devresinde toplam 252 bin 500 TL ceza ödedi.

Çirkin ve kötü tezahüratlar, tribün olayları, saha olayları, sportmenliğe aykırı davranışlar ve talimatlara aykırı gibi eylemler nedeniyle 18 kez Disiplin Kurulu’na sevk edilen Trabzonspor kulübü toplam 252 bin 500 TL ceza ödedi.


Yorumlar (2)
rmad 10 yıl önce
bize lazım olanlar olcan iyi bi forvet g.birliğinden soner defansa costa iyi olur alperi fenerbahce almış zaten onu gec gitmesi gerekenler ise barış tayfun vittek sapara henriqe pawel piotr ferhat alayı gitmeli sercan ve eren den daha fazla faydalanılmalı bugün 1461 trabzon maçını izledim çorum dan alınan sefa kaliteli bi sol bek ilerde kesinlikle trabzon faydalanacaktır eminim.
İbrahim KÜÇÜK 10 yıl önce
Maşallah TFF hiç boş geçmemiş, adalet dağıtma görevini eksiksiz yerine getirmiş. Fransa'nın ifade özgürlüğüne getirdiği yasağı kınayayım dedim ama sonra baktım ki günlük hayatımızda bu ve benzerlerine rastlamak mümkün. Bu ülkede şikenin yapıldığını herkes biliyor ama kral çıplak denmediği ya da diyenlerin sesi yeterince çıkmadığı için eveleyip geveleniyor. TFF, stadyumlarda şikeyle ilgili tezahürat yasağı getirdi ve ülkede kimsenin sesi çıkmadı. İsrail, masum insanları katletti ama Birleşmiş Milletler raporu bir türlü yayımlayamadı, aylarca erteledi ya da ertelettirildi. Şimdi kıyaslama yapıyorum da Birleşmiş Milletler Teşkilatınca, İsrail'in yaptığı katliamın dile getirilememesi ve raporun tarihinin ertelenmesi ile TFF'nin şikeyle ilgili karar veremeyip ertelemesi, bir dediğinin diğerini tutmaması ve zigzaglar yapması arasında etik açıdan ne fark var? TFF'nin şikeyle ilgili stadyumlara tezahürat yasağı getirmesi ile Fransa'nın soykırım yoktur demeyi yasaklaması arasında ne fark var? Hak ihlallerini kim yaparsa yapsın ve kime karşı yapılırsa yapılsın insan olanın bunun karşısında duruşu hep aynı olmalıdır. Haksızlık karşısında susmanın erdemsizlik hatta bizim toplumumuzun inanışında dilsiz şeytanlıkla eşdeğer olduğu düşünüldüğünde, ucu kime dokunursa dokunsun herkesin şapkasını önüne koyup bir kez daha düşünmesi kaçınılmazdır. Bu haksızlıkların her birinin karşısındaki suskunluk ve mazeret üretme yöntemlerini görünce de şeytan dünyayı işgal mi etti diye düşünmeden edemiyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@