banner491

Trabzonspor Müzesinde eksikler can sıktı

 Trabzonspor’un kupalarının sergilendiği Şamil Ekinci müzesinde eksikler can sıkıyor Trabzonspor’un kupalarının sergilendiği Şamil Ekinci müzesindeki eksikler ziyaretçileri de rahatsız ediyor. Sadri Şener başkanlığındaki yönetim kurulu tarafından Ziraat b

Trabzonspor Müzesinde eksikler can sıktı

 

Trabzonspor’un kupalarının sergilendiği Şamil Ekinci müzesinde eksikler can sıkıyor

 

Trabzonspor’un kupalarının sergilendiği Şamil Ekinci müzesindeki eksikler ziyaretçileri de rahatsız ediyor. Sadri Şener başkanlığındaki yönetim kurulu tarafından Ziraat bankasından uzun uğraşlar sonucu alınan ve  restore edilerek müzeye dönüştürülen binada ki eksikler halen tamamladı.

Işıklandırma sistemindeki eksiklerin yanı sıra kupaların sergilendiği camlı bölmelerin ve ses düzeninin henüz tamamlanmaması taraftarları isyan ettirdi.

Işıklandırmadaki bordo renk istenen seviyede olmayınca kaldırıldı. Mevcut sistem tamamlanmadığı için bu kez müzenin rengi sarı lacivert oldu.

Taraftarın yanı sıra müzeyi ziyaret eden misafirlerde müzenin sarı lacivert olmasından rahatsız.

Kent dışında bulunan taraftarlar ayrıca ücret karşılığı sergilenen kupalarla ilgili internet üzerinden resim ve bilgilere ulaşmak için bir sistemin yapılıp yapılmayacağını da merak ediyor

Taraftarlar haber61 e gönderdikleri maillerle müzenin eksiklerinin bir an önce tamamlanmasını istiyorlar

BU SORULAR CEVAP BEKLİYOR

 

Müzenin  eksikleri ne zaman tamamlanacak

Bu güne kadar neden beklendi

Müzede sergilenen kupalarla ilgili internet üzerinden bilgi alınacak bir sistem düşünüyor mu?

Müzede bu eksiklerin bu güne kadar tamamlanamamasının nedenleri neler


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eye Of The Tiger
Eye Of The Tiger - 7 yıl Önce

TRABZONSPOR MÜZESİ'nde ne işi var o şerefsiz renklerin? Manyak mısınız siz? Çıldırtmak mı istiyorsunuz taraftarı? Kocaaa TRABZON kentinde bi tane ışık ve ses düzeni yapacak firma bulamadınız mı da o rezil renklerin o müzeyi kirletmesine müsaade ediyorsunuz?

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Bordo mavi ışıklandırma ve Tranbzonsporun marşlarının çalındığı kaliteli bir ses sistemi.Bu müzeye girenleri etkilemeli büyülemeli.O kupalar hanki şartlarda kazanılmış bunu herkesin bilmesi ve yaşaması lazım.

banner441

banner472