Trabzonspor meclise giriyor!

Şike sürecinde siyasilerin Trabzonspor aleyhine takındığı tavıra tepki gösteren Trabzonspor taraftarları ilk genel seçimde İstanbul'dan bağımsız milletvekili adaylarıyla seçime girme kararı aldılar.Şike sürecinde siyasilerin Fenerbahçe lehine tavır takını

Trabzonspor meclise giriyor!

Şike sürecinde siyasilerin Trabzonspor aleyhine takındığı tavıra tepki gösteren Trabzonspor taraftarları ilk genel seçimde İstanbul'dan bağımsız milletvekili adaylarıyla seçime girme kararı aldılar.

Şike sürecinde siyasilerin Fenerbahçe lehine tavır takınıp Trabzonspor'un mağdur olmasına sebep olması Trabzonspor taraftarlarının bu süreçte en çok tepki gösterdiği olaydı. Bu duruma tepki olarak Trabzonsporlular ilk genel seçimde kendi ayalarını çıkartma kararı aldılar.

Trabzonspor'un taraftar gruplarından Gurbetçi Gençler bugün konuyla alakalı bir bildiri yayınlayarak İstanbul'da 3 bağımsız milletvekili adayıyla seçime gireceklerini ilan ettiler. Taraftarların açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

"Büyük Trabzonspor Taraftarı,

Siyasi Partiler oy kargıları yüzünden, kirli işlere bulaşmış, ahlaksızlık yapmış ve emekleri çalmış bir grup insanı cezadan kurtarmak için iş birliği yaparak, Trabzonsporlu camiayı hiçe saymışlardır.

Sadece İstanbul'da 2 milyon Trabzonlu olduğu bilinciyle, hakkı çalınan Trabzonsporluların isteğiyle, Türkiye'nin en büyük gücü olan siyasi partilere karşı önümüzdeki genel seçimlerde İstanbul'un 3 ayrı bölgesinden, 3 BAĞIMSIZ milletvekili adayı çıkartmaya karar verdik.

Basın açıklaması önümüzdeki Pazartesi günü yapılacaktır. Tüm kamuoyunun dikkatine sunarız...

Saygılarımızla..."

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler