alexa metrics

banner536

Trabzonspor istemişti ama...

Sezon başı transfer döneminde Trabzonspor'un uzun süre ilgilendiği ancak Gaziantepspor'un uçuk fiyatlar belirlemesi ve olumsuz tavrıyla transferi askıya alınan Serdar Kurtuluş Kasımpaşa'ya transfer oldu.Mavi beyazlı ekip, Gaziantepspor’un 25 yaşındaki kap

Spor 29.01.2013, 23:01
Trabzonspor istemişti ama...

Sezon başı transfer döneminde Trabzonspor'un uzun süre ilgilendiği ancak Gaziantepspor'un uçuk fiyatlar belirlemesi ve olumsuz tavrıyla transferi askıya alınan Serdar Kurtuluş Kasımpaşa'ya transfer oldu.


Mavi beyazlı ekip, Gaziantepspor’un 25 yaşındaki kaptanı Serdar Kurtuluş’u 1 Milyon Euro karşılığında transfer etti. Kasımpaşa’nın resmi açıklamayı kısa süre içerisinde yapması bekleniyor.


Yorumlar (11)
ahmet mert 9 yıl önce
Ya bizim yönetim yalancı ya da Antep. Bizim duyduğumuz bu oyuncu 3 milyon Avroydu. Sapara+2.5 milyon Avro demişlerdi. Ama kasımpaşa'ya bire gitmiş. Şenol Hoca transferde sıkıntı yaşadı. Kaliteli kadro gidince talip olunanlar ya verilmedi ya da uçuk fiyatlar çekildi. Biz ancak pilota alıp oradan çıkarabiliriz. Onu da çok bilmiş Sadri yapamaz. Mustafa hocanın yetiştirdiklerini satar Sapara ve Vittek e maaş verir.
sporfanatik 9 yıl önce
bakin Kasimpasa nasil Transfer ediyor. Bize bunlar Serdari 3 Milyona filan satacakti. Yani bizim Yönetim Transfer yapamiyor. Sadri Baskanim lütfen artik Hasan Yener, Nevzat Sakar lari filan gönder.
muharrem 9 yıl önce
Bize gelince sapara arti 2 milyon euro . Allah korudu bu adami almadik neyse ki . Dusunebiliyormusun elinde iki tane tas gibi genc topcu var hala bu kazmaya 4 milyon euroya yakin para verecektik
Can 9 yıl önce
ederi o kadardı zaten.antep bize 3-4 der gider 1e verir.
Ali kemal birinci 9 yıl önce
Yaa Kasımpaşa ne yaptın yahu onu bizim başkan alacaktı gencecik çocukları satıp para biriktiriyor
bayram konak 9 yıl önce
Yahu bu nasıl iş anlamdık. Bize serdar için sapara + 2 milyon€ istiyorlardı. Aynı şekilde danny i de bize pahalı söyleyip gs' ye daha uygun fiyata verdiler. bu işlerde bir bit yeniği var ama hayırlısı.
osman çakır 9 yıl önce
özkaynak özkaynak özkaynak görüyoruz işte bize gelince 3 ele gelince 1 liraya veriyorlar.o yzden altyapıdan çıkartmalıyız oralara yatırım yapmalıyız.
Selami DARUGA 9 yıl önce
Bunlar bu serdar için bizden Sapara + 3 milyon euro istememişmiydi ya bu işte bir yanlışlık var yada bizim yönetim almamak için yalan söylemiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@