alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonspor ile buluşacaklar

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kulüpler Komitesi Başkanı Arif Koşar ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, Spor Toto 3. Lig Profesyonel Kurul üyeleriyle Trabzon'da toplantı yaptı. Karadeniz ziyaretleri k

Spor 25.04.2012, 22:03
Trabzonspor ile buluşacaklar

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kulüpler Komitesi Başkanı Arif Koşar ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, Spor Toto 3. Lig Profesyonel Kurul üyeleriyle Trabzon'da toplantı yaptı.

 

Karadeniz ziyaretleri kapsamında beraberindeki heyetle Samsunspor, Çarşambaspor, Ünyespor, Orduspor, Giresunspor ve Beşikdüzüspor kulüplerini ziyaret eden Koşar ve Beyazlı, daha sonra Trabzon'da kurul üyesi kulüplerin başkanlarıyla bir araya geldi.

Toplantı öncesi açıklama yapan Koşar, 2 ay önce göreve geldiklerini belirterek, ''İlk kez böyle bir birliktelik oluyor. Olayın yerinde incelenmesi, aksayan yerlerin giderilmesi için çok faydalı bir çalışma'' dedi.

 

Koşar, kulüplerin altyapılarına çok önem vermesi gerektiğini kaydederek, şunları söyledi:

''Bir takımda, ilk 11'de oynayan kendisinin yetiştirdiği en az 4–6 arkadaş olursa, o kulüp ayaklarının üzerinde durabilir ve farklı yerlere gelebileceğini bize gösterebilir. Futboldaki gelir düzeyinin yükselmesi, ana sponsorların farklı bir yere gelmesi, sponsorlardan gelen gelirlerin nerelere aktarıldığı konusunda çeşitli farklılıklar var. Kimi başkan daha lüks bir yazıhane için bu masrafları yapmış, kimisi de altyapısındaki çocukların daha ferah içinde idmanlarına çıkabilmesi için kullanmış.

Bizim bu ana sponsorlarımızla, TFF Birinci Lig, İkinci Lig, Üçüncü Lig'deki göğüs, stat ve sırt reklamlarının yanında, televizyon gelirlerini de artırmak için müthiş bir çalışmamız var. Bu çalışmaların nihai sonucunda, kalkıp da bu parayı amacı olmayan yerlere harcayacak hiçbir kulübe rıza göstermeyeceğiz.''

 

Koşar'ın açıklamasının ardından toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

 

Bu arada Koşar ve Beyazlı'nın yarın Akçaabat Sebatspor, 1461 Trabzon, Trabzonspor A.Ş, Trabzon Yalıspor, Arsinspor, Araklıspor, Ofspor, Pazarspor ve Çaykur Rizespor kulüplerinin başkanları ile bir araya gelecekleri kaydedildi.


Yorumlar (6)
OnAir_TS 10 yıl önce
hangi yüzle ne sifatla trabzonu ziyaret edeceksiniz, istanbuldan dalga gecdiginiz yetmedi simdi gelip trabzondami dalga gececeksiniz.
OnAir_TS 10 yıl önce
bir an önce istifa edin, layik degilsiniz sizler o makama.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Tüm takımlar bize yakın olmak zorunda.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Akçaabat tekrar süper lige çıkmalı!
EFSANE SUNUCU 10 yıl önce
şimdi bu federasyon yetkilileri etik kurulundan çıkacak kararı bilrek mi geliyorlar bilmeyerek mi eğer bile bile gelipte yüzümüze sahte gülücüklerle bizi kandırıyorsalar yazıklar olsun eğer çıkan kararı bilmeden ziyaret edipte normal ziyaretse bu bayram değil seyran değil eniştem niye öptü beni misssali bu ziyaretin sssssssebebi ne ?
Izma 10 yıl önce
Ben Yonetimin yerinde olsam, gorusmem onlarla... tepkiyi koyarim

once hakkimizi versinler... Adamlar ne yuzle geliyorlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@