"Trabzonspor en önemli değerimiz"

Trabzon Sanayici ve Girişimci İş adamları Derneği (TSGİAD) Başkanı Emre Aksoy, yönetim gibi taraftarın da bütünleşmesi ve birlik içinde olması gerektiğini belirtti.Aksoy, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un birlik ve beraberlik içinde kenetlenmesi gerektiğ

Spor 12.11.2012, 11:25

Trabzon Sanayici ve Girişimci İş adamları Derneği (TSGİAD) Başkanı Emre Aksoy, yönetim gibi taraftarın da bütünleşmesi ve birlik içinde olması gerektiğini belirtti.

Aksoy, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un birlik ve beraberlik içinde kenetlenmesi gerektiğini ifade etti.
 
Trabzonspor'un Trabzon şehrinin en önemli değerlerinden biri olduğunu vurgulayan Aksoy, şöyle devam etti:
 
"Sezon başından bu yana takımdaki kötü gidişatın yanında yönetim içerisindeki çatışmaların da ortaya çıkması hepimizi derinden yaralamaktadır. Trabzonspor, Trabzon şehrinin meydana getirdiği en önemli ve en değerli markalardan bir tanesidir. Kişisel çıkarları ve görüşleri bir kenara koyarak Trabzonspor için ortak mücadele vermek, birlik ve beraberlik adına adımlar atmak hepimizin ve hepinizin ortak sorumluluğudur."
 
TSGİAD olarak her zaman Trabzonspor camiasının yanında olduklarını belirten Aksoy, şunları kaydetti:
 
"Bu camiayı siyasetin içine sürüklemek isteyenler ve bundan nemalanmaya çalışanlar bu düşüncelerinden vazgeçerek, Trabzonspor Kulübü'nün ve Trabzon şehrinin gelişimi ve büyümesi için mücadele vermelidir.
 
Yaşanan şike süreci camianın daha çok kenetlenmesine neden olacağı yerde daha çok fikir ayrılıkları oluşmuştur ve kendi içimizdeki sorunları çözmek adına çaba sarf etmeye başladığımız bir dönem yaşamaktayız.
 
Gelinen süreçte camianın büyüklüğü yaşanan fikir ayrılıklarından ve yönetimdeki anlaşmazlıklardan dolayı zedelenmiştir. Tüm Trabzonspor camiası bu süreçte adaletin gerçekleşmesi ve hak edilen kupanın verilmesi için birlik beraberlik içinde olup, bordo-mavi renkler için mücadele etmelidir."
 
Aksoy, taraftarın bu süreçte takımına daha çok destek vermesi, yönetim gibi taraftarın da bütünleşmesi ve birlik içinde olması gerektiğini kaydetti.
Yorumlar (4)
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
hangi taraftar birlik bütünlük sağlayacak,9 haftadır bu sayfaları okursanız nedemek istediğimi anlardınız.yönetimden hocaya kadar herkese akıl verme gibi hastalığı olan bu taraftarlarmı birlik beraberlik içinde olacak,daha hocasına sahip çıkmayan bu taraftarmı birlik olacak,hadi canım sende...
aktan inceismail 8 yıl önce
taraftar siyasetçi ve yöneticiden nemalandıkça bu birliktelik mümkün olmayacaktır.
s.eyüboğlu 8 yıl önce
önce özellikle trabzonda yaşayan TRABZONSPOR luların karar vermesi gereken şey.acaba taraftarmıyız yoksa tiyatro izleyen seyircimi.birliğe dirliğe sonra bakarız.
adil türk 8 yıl önce
Cepheleşme ,kutuplaşma,çekememe,sahip olma hırsı.Kimse kimsenin baş olmasımnı istemiyor.Bu konuda Trabzonspor en büyük zararı görüyor.Baş olabilmek için Trabzonspora zarar veriliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@