kebir reklamı

Trabzonspor efsanesinden Yusuf mesajı

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'nun “Galatasaray Yusuf’u istedi. Verseydim, 10 milyon euroya Bruma’yı almazlardı” sözleri üzerine Trabzonspor'un eski futbolcularından Lemi çelik köşe yazısında Yusuf'un takımdaki abilerine ''Türkiye'de Trabzonspor'dan ba

Trabzonspor efsanesinden Yusuf mesajı

banner197

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'nun “Galatasaray Yusuf’u istedi. Verseydim, 10 milyon euroya Bruma’yı almazlardı” sözleri üzerine Trabzonspor'un eski futbolcularından Lemi çelik köşe yazısında Yusuf'un takımdaki abilerine ''Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam sözü var'' ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un efsane ismi Lemi Çelik yazısında şunları söyledi;

Yu­suf Er­do­ğan, he­nüz 20 ya­şın­da. 1992 yı­lın­da Is­par­ta’da dün­ya gel­di. Son haf­ta­lar­da ser­gi­le­di­ği per­for­man­sla dik­kat­le­ri üze­ri­ne çek­me­ye baş­la­dı. Futbol otoriteleri şimdiden Yusuf’u geleceğin yıldız adayları arasında göstermeye başladı bile.

Kardemir Ka­ra­bükspor ma­çın­da ta­kı­mın en iyi­le­rin­den­di. Ni­te­kim baş­kan İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu, Fa­tih Te­rim’in ken­di­si­ni is­te­di­ği­ni fa­kat ver­me­dik­le­ri­ni açık­la­mış­tı. Yu­suf Erdoğan  alı­na­ma­yın­ca, Ga­la­ta­sa­ray’ın 10 mil­yon eu­ro bon­ser­vis be­de­li ve­re­rek Bru­ma’yı trans­fer et­ti­ği­ni söy­le­miş­ti. Ya­ni Yu­suf’a bu ka­dar çok gü­ve­ni­yor­lar­dı... Yu­suf’u fut­bo­la ben ka­zan­dır­dım. 2009 yı­lın­da Arak­lıs­por’day­dı.

BURADA KAPTAN OLMAK İSTİYORUM

2011’de 1461 Trab­zon’a trans­fer ol­du. Bu se­zon ba­şın­da da 1461’den Trab­zons­por’a ki­ra­lık ola­rak gel­di. Çün­kü Yu­suf, Mus­ta­fa Ak­çay’ın 1461’den en sev­di­ği ve ge­le­ce­ği­ni par­lak gör­dü­ğü oyun­cu­lar­dan. Ha­cı­os­ma­noğ­lu’nun açık­la­ma­la­rın­dan son­ra “Yu­suf da Bu­rak, Sel­çuk, En­gin, Cey­hun” gi­bi Ga­la­ta­sa­ray’a gi­der mi kor­ku­su oluş­tu. Fa­kat içi­niz ra­hat ol­sun.

Yu­suf’un ta­kım­da­ki ağa­bey­le­riy­le yap­tı­ğı ko­nuş­ma­la­rı si­ze ak­ta­ra­ca­ğım. Ön­ce­lik­le ilk 11’de ka­lı­cı ola­rak yer et­mek is­ti­yor. Bir­kaç yıl için­de Trab­zons­por kap­tan­lı­ğı­na yük­sel­me­yi he­def­li­yor. Trab­zons­por’un vaz­ge­çil­mez isim­le­rin­den ol­duk­tan son­ra bu kez ay­nı ba­şa­rı­yı mil­li ta­kım­da or­ta­ya koy­ma­yı amaç­lı­yor. “Pe­ki ya İs­tan­bul’dan tek­lif ge­lir­se” so­ru­la­rı­na ise ce­va­bı net:

“Tür­ki­ye’de Trab­zons­por’dan baş­ka ta­kım­da oy­na­mam.” Ya­ni bu kez Bu­rak, Sel­çuk gi­bi oyun­cu­lar­da ya­şa­nan son ol­ma­ya­cak. Yu­suf’un en bü­yük ha­ya­li de Trab­zons­por’da şam­pi­yon­luk­lar ya­şa­dık­tan son­ra Av­ru­pa’nın önem­li bir ku­lü­bün­de for­ma giy­mek. Al­lah yar­dım­cı­sı ol­sun...

Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Emrah Başoğlu - 4 yıl önce
sezon sonu 5 + 5 yıllık sözleşme imzalasın biz onu kral yapalım .. gerçekten Trabzonspor da geleceğin yıldızı yetişiyor.. bu çocuk büyük bir yetenek.. ama istanbula giderse biter ! Trabzonspor da kalıcı olmaya çalışsın. Avrupa ya gitsin biz her türlü arkasındayız. ama türkiye de kalacaksa onun için en iyisi trabzonspordur...
Avatar
ALİ KIRKBİR - 4 yıl önce
Eğer bu söylediğin gibi ise,demek ki Yusuf da Selçuk burak gibi bu takımdan gidecek.çünkü bu söylediklerinizin aynılarını Selçuk da burak da söylemişti, ve maalesef gs ye gittiler.onun için şimdiden yetkilileri uyarıyorum.tedbirinizi alın.en kısa sürede bu adamla 5 yıllık kontrat imzalayın ve işinizi garantiye alın.haaa; talibi çıkarsada iyi paraya avrupaya satabilirsiniz.
Avatar
Sıtkı Beşiroğlu - 4 yıl önce
Yeğenini pazarladın FB ye.Sen A.Y.'a yaran.TS yi bize bırak.
Avatar
burakhan tanrıverdi - 4 yıl önce
lemi konuştuysa eyvah!! yönetimin yusuf için bira nönce önlem alması gerekir.
Avatar
NEVZAT SEN - 4 yıl önce
Sen kendi yegenini TS ye kazandiramadin da Yusuf digerleri gibi olmaz diyormus.... Cokkkk gördük ben TS den baska takimda oynamam diyenleri.... Araya para girdimi her seyi satiyorlar......
Avatar
ahmet şahin - 4 yıl önce
Adamın ağzından hiç bir zaman ben Trabzonsporluyum sözü çıkmıyor. Yine günü kurtarmak için bir çacuk bulundu. 2-3 sonra İstanbul'un yolunu tutar. Ben asıl Aykut Demir'in parlamasını bekliyorum. Takıma Trabzonsporlu yıldızlar kazandırılmasını bekliyorum. YUSUF ciddiyse atar şartsız 5 yıllık imzayı bizde alkışlarız. Boş laflara karnımız tok.
Avatar
adil türk - 4 yıl önce
Yönetim tedbirini alsın ve istediği şartları yerine getirsin kimse gitmez.
Avatar
Murat Sarı - 4 yıl önce
Geç olmadan 35 milyon avroya gidebilir maddesini koyacaksın sözleşmeye. Ondan sonra isteyen alsın. Kafa basmayki.