Trabzonspor ajandasında şike mesajı

 Trabzonspor kulübü yeni yılda taraftarlarına çıkardığı 2013 yılı ajandasında 3 Temmuz’da başlayan şike sürecini anımsatan sayfa düzeni yaptı.2013 yılının 3 Temmuz gününün bulunduğu sayfaya “82 HELAL PUANLA” başlıklı gazete küpürü koyan Bordo Mavili yetki

Spor 17.12.2012, 13:01
Trabzonspor ajandasında şike mesajı

 

Trabzonspor kulübü yeni yılda taraftarlarına çıkardığı 2013 yılı ajandasında 3 Temmuz’da başlayan şike sürecini anımsatan sayfa düzeni yaptı.

2013 yılının 3 Temmuz gününün bulunduğu sayfaya “82 HELAL PUANLA” başlıklı gazete küpürü koyan Bordo Mavili yetkililer Türk futbolunda kara bir leke gibi duran şike sürecini unutturmayacağını gösteriyor.    

ajanda.jpg               

Yorumlar (2)
HASAN UZUNALİ 8 yıl önce
gecmıse maziiiiii.....gelecege nıyazı demış adamın bırı...2 sene bunları pişirdıler onumuze koydular uyuttular bızı...takım berbat berbat heyyyyy duyan varmı....şampıyonluğu nafıle vermedın 6 trılyon aldınız başbakandan...oda sıze nafıle o parayı vermedı hoş....nafıle çağırmadı sızı yanına azızlen....gecın bu işlerı
Selçuk Turan 8 yıl önce
Ey Trabzonspor'un zavallı yöneticileri. Bırakın ha bu işleri de gerçeği söyleyin bu taraftara gerçeği. Öyle Ajanda Majanda da yayınlanan resimler, yazılarla taraftarı uyutmayın. Uyanın ey Trabzonspor taraftarı. Biraz sesimizi yükseltelim de bu sorumsuz ve beceriksiz yönetimi gönderelim. Gerçi bunların gitmeye niyeti yok, daha bizlerie çok çektirecekleri var. .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@