Trabzonspor AİHM'e Başvurdu

Futbolda şike davası sonrasında 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını isteyen ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bu konuda olumlu yanıt alamayan bordo-mavililerde kulüp başkanı Sadri Şener'in, Strazburg'a gittiği öğrenildi.Şener'in burada, beraberindek

Spor 04.10.2012, 20:28
Trabzonspor AİHM'e Başvurdu

Futbolda şike davası sonrasında 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını isteyen ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bu konuda olumlu yanıt alamayan bordo-mavililerde kulüp başkanı Sadri Şener'in, Strazburg'a gittiği öğrenildi.

Şener'in burada, beraberindeki avukatlarla AİHM'e başvurduğu kaydedildi.

Trabzonspor, geçen hafta da Fildişi Sahilli oyuncusu Didier Zokora'nın, milli futbolcu Emre Belözoğlu ile arasında geçen tartışmada ırksal ayrımcılığa karşı korunma hakkının ihlal edildiği gerekçesiyle de AİHM'e başvurmuştu.

 

Yorumlar (5)
Ali Han 8 yıl önce
başkan görevini yapıyor...diğer kamuoyu ve taraftar nerde...ancak dedikodu..
ahmet mert 8 yıl önce
Başkan yalnız adam. Tek başına Fenerin medyası, sermayesi ve siyaseti ile mücadele ediyor. Harşeyi bilen taraftarımız neredeler merak ediyorum. Nazarethanede yalnız, mahkemede yalnız, trübünde yalnız. Başkanın bıraktığı gün çok aranacağını düşünüyorum.
bayram konak 8 yıl önce
Başkanım sende bu cesaret, bu inanç bu azim olduktan sonra evelallah bu haklı davamızı kazanıp er geç kupamıza ulaşacağız. Ataşehir!den saygılar...
oktay atalı 8 yıl önce
bu siteye girdim gireli hep yazıp okudum bir ara bende kızdım zaten bir buçuk arkadaştan başka o zaman lehine yazan yoktu tertemiz bir şanpiyonluk hediye ettin borçsuz harçsız cezasız şanpiyonlar liginde 7 puan sen çok yaşa başkan boşver sivri sinekleri bataklığa hucum kuruyacak bir gün.
adil türk 8 yıl önce
Koskoca Türkiye cumhuriyeti. sUÇLULARA SAHİP ÇIKTI DALETİ 2 PLANA ATTI. .Adaleti bakın nerelerde arıyoruz.Yazıklar olsun bu ülkeyi yönetenlere.Haksızlık karşısında susan menfaatçilere.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@