banner491

Trabzonspor AİHM'e Başvurdu

Futbolda şike davası sonrasında 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını isteyen ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bu konuda olumlu yanıt alamayan bordo-mavililerde kulüp başkanı Sadri Şener'in, Strazburg'a gittiği öğrenildi.Şener'in burada, beraberindek

Trabzonspor AİHM'e Başvurdu

Futbolda şike davası sonrasında 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını isteyen ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bu konuda olumlu yanıt alamayan bordo-mavililerde kulüp başkanı Sadri Şener'in, Strazburg'a gittiği öğrenildi.

Şener'in burada, beraberindeki avukatlarla AİHM'e başvurduğu kaydedildi.

Trabzonspor, geçen hafta da Fildişi Sahilli oyuncusu Didier Zokora'nın, milli futbolcu Emre Belözoğlu ile arasında geçen tartışmada ırksal ayrımcılığa karşı korunma hakkının ihlal edildiği gerekçesiyle de AİHM'e başvurmuştu.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Han
Ali Han - 7 yıl Önce

başkan görevini yapıyor...diğer kamuoyu ve taraftar nerde...ancak dedikodu..

ahmet mert
ahmet mert - 7 yıl Önce

Başkan yalnız adam. Tek başına Fenerin medyası, sermayesi ve siyaseti ile mücadele ediyor. Harşeyi bilen taraftarımız neredeler merak ediyorum. Nazarethanede yalnız, mahkemede yalnız, trübünde yalnız. Başkanın bıraktığı gün çok aranacağını düşünüyorum.

bayram konak
bayram konak - 7 yıl Önce

Başkanım sende bu cesaret, bu inanç bu azim olduktan sonra evelallah bu haklı davamızı kazanıp er geç kupamıza ulaşacağız. Ataşehir!den saygılar...

oktay atalı
oktay atalı - 7 yıl Önce

bu siteye girdim gireli hep yazıp okudum bir ara bende kızdım zaten bir buçuk arkadaştan başka o zaman lehine yazan yoktu tertemiz bir şanpiyonluk hediye ettin borçsuz harçsız cezasız şanpiyonlar liginde 7 puan sen çok yaşa başkan boşver sivri sinekleri bataklığa hucum kuruyacak bir gün.

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Koskoca Türkiye cumhuriyeti. sUÇLULARA SAHİP ÇIKTI DALETİ 2 PLANA ATTI. .Adaleti bakın nerelerde arıyoruz.Yazıklar olsun bu ülkeyi yönetenlere.Haksızlık karşısında susan menfaatçilere.

SIRADAKİ HABER

banner441