Trabzonlu Ragıp'ı çıldırttılar

Denizlispor’da yaşanan olaylı hacizde televizyon kırıldı, icra memurları ile futbolcular kavga etme noktasına geldi.Halen Akhisar’da forma giyen eski futbolculardan Emrah Eren, geçmiş tarihli alacaklarına karşılık icra işlemi başlattı. Eren’in avukatı Gon

Spor 02.02.2012, 14:11
Trabzonlu Ragıp'ı çıldırttılar

Denizlispor’da yaşanan olaylı hacizde televizyon kırıldı, icra memurları ile futbolcular kavga etme noktasına geldi.

Halen Akhisar’da forma giyen eski futbolculardan Emrah Eren, geçmiş tarihli alacaklarına karşılık icra işlemi başlattı. Eren’in avukatı Gonca Gül Çamur, kulübe ait eşyaları haczetmek üzere önceki akşam icra memurlarıyla birlikte Şemikler Tesisleri’ne gitti.

Tesislerdeki demirbaşları daha önce haczedilip, yediemin olarak kulübe bırakıldığı için alamayan icra memurları, klima, televizyon, mini buzdolabı ile çim kesme makinasıne el koydu. Ancak futbolcular, bir süre önce takımdan ayrılan Fatih Ceylan’a ait olduğunu söyledikleri televizyonu vermek istemedi.

Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlenen Trabzonlu futbolcu Ragıp televizyonu yere fırlatıp parçaladı, Güray da cihazı tekmeledi.

Yemekhaneye girmelerine engellemeye çalışan Teknik Direktör Osman Özköylü’yle de tartışan icra memurları daha sonra klima, mini buzdolabı ve çim biçme makinasını haczedip ayrıldılar.

Bu arada haciz sırasında hiçbir yöneticinin tesislere gelmediği görüldü. Bu sabah bir açıklama yapan futbolcular, olayın avukatın tutumandan kaynaklandığını, konunun diğer boyutlarının kendilerini ilgilendirmediğini belirtti.

Yorumlar (2)
k.alemdar 9 yıl önce
ragip güzelim televizyonu kirdi bir trabzonlu olarak, bende olsam vermez kirardim, ragipa denizlide trabzon, bravo ragip :-))
karaoğlu 9 yıl önce
nerde olursa olsun kızmasın okadar kişinin içinde ilk tepki tabiki trabzonludan bende olsam aynsısnı yaprdım kesinlikle..iyi ettin ragıp.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@