Trabzonlu özel sporcu yarışmak istiyor

 Trabzonlu özel sporculardan Emrah Öztürk maraton koşularına katılmak istiyor. Sponsoru olmadığı için maraton yarışmalarına katılamadığını kaydeden Öztürk, hayırseverler vatandaşlara yardım çağrısında bulundu. Öztürk "Bu yarışmalara katılmam için sponsor

Spor 02.10.2012, 12:12
Trabzonlu özel sporcu yarışmak istiyor

 

Trabzonlu özel sporculardan Emrah Öztürk maraton koşularına katılmak istiyor. 
Sponsoru olmadığı için maraton yarışmalarına katılamadığını kaydeden Öztürk, hayırseverler vatandaşlara yardım çağrısında bulundu. Öztürk "Bu yarışmalara katılmam için sponsor bunlar lazım. Benim bu yarışmalara katılmam gerekiyor. Dünya’da benim gibi maraton koşan özel sporcu yok. İtalya’da Dünya altıncılığım var. Tarsus yarı maratonunda aldığım ödülle evimin kirasını ödedim. Bana bugüne kadar destek çıkan, benim yarışmalara sokan hocam Zekeriya Üçüncü’ye teşekkür ediyorum” dedi.
 
Koşması gereken koşuları sıralayan Öztürk, 7 Ekim 2. Uluslararası Darıca Maratonu Kocaeli-Darıca, 14 Ekim 2. Uluslararası Kazan yarı Maratonu ve 10 km Ankara koşusu, 24-30 Ekim Lozan Maratonu, 28 Ekim Zeytinburnu Cumhuriyet yol koşusu (10 km), 11 Kasım 34. Kıtalararası Avrasya Maratonu İstanbul, 25 Ekim Şanlıurfa yarı maratonu (10 km), 19 Aralık Kayseri Atatürk Koşusu, 27 Aralık Büyük Atatürk Koşuları'na katılması gerektiğini belirtti.
Yorumlar (1)
okuyan oku 8 yıl önce
ts neden sahip çıkmaz böyle sporculara spor sadece futbol olmamalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@