vardallar

Trabzonlu Oğuzhan'a talip!

İngiltere'de Arsenal forması giyen Oğuzhan Özyakup'un tecrübe kazanmak için Feyenoord'a transferi gündeme geldi. Trabzonlu 19 yaşındaki orta sahanın durumu ise Ocak ayında netleşeceğe benziyor.Premier Lig ekiplerinden Arsenal'ın rezerv takımında forma giy

Spor 24.11.2011, 12:22
Trabzonlu Oğuzhan'a talip!

İngiltere'de Arsenal forması giyen Oğuzhan Özyakup'un tecrübe kazanmak için Feyenoord'a transferi gündeme geldi. Trabzonlu 19 yaşındaki orta sahanın durumu ise Ocak ayında netleşeceğe benziyor.

Premier Lig ekiplerinden Arsenal'ın rezerv takımında forma giyen Türk asıllı Hollandalı oyuncu Oğuzhan Özyakup'un deneyim kazanması için transferi gündemde.

Hollanda'nın ünlü yayın organlarından Voetbal'a konuşan 19 yaşındaki futbolcunun menajeri Armand Doorn, oyuncusunun kişisel tercihinin Hollanda ve bu ülkede de en sıcak temas halinde oldukları ekibin Feyenoord olduğunu dile getirdi.

Feyenoord sportif direktörü Martin van Geel ile beş kez konuştuklarını ve görüşmelerin çok iyi geçtiğini ekleyen menajer yine de durumun Ocak ayında netleşeceğini söyledi.

Hollanda altyaş gruplarında Milli formayı giyen ve takım kaptanlığı yapan Oğuzhan için devrede olan diğer iki ekibin de Anderlecht ve Genk olduğu iddia edildi.


Yorumlar (3)
isakarsu 10 yıl önce
bu çocuk hollanda milli takımını seçti. Trabzona gelmesini düşünmek hayalciliktir. Buradaki baskı onun gelişmesine olumsuz etki yapar ve çok zor forma şansı bulur. bu sebeplerle türkiyeye asla gelmeyecektir.
haldizenli 10 yıl önce
Şenol Hoca Hangi Genç Oyuncuyu Kazandırmış Takıma Bugüne Kadar ! Bence Trabzonspora Hiç Gelecek Vaad Eden Genç Oyuncular Gelmesin Şenol Hoca Olduğu Müddetce !... Takıma Kazandırmaz Oynatmaz Rekabet Ortamı Yaratmaz Hazırlatmaz. işi Gücü Yaşlı ihtiyar Oyuncular Şenol Hocanın ? Genç Oyuncular Trabzona Yaşlanınca Gelin !!!
cingün 10 yıl önce
ne hale düştü yurt dışındaki işçi çocukları. eskiden hepsi milli takımımızda oynarlardı, şimdi kaypaklık yapıp yabancı milli takımları tercih ediyorlar.

ne olacak milli his gittikçe eriyor nesilden nesile.

tamam yav. gelmeyin milli takıma. gidin gavurlarınızla hem hal olun..

bu ne yav. bunlar nasıl Türk insanı. bir defa bu topçu hollanda milli takımında biraz zor oynar.

bizim çocuklarımız bize yeter.

sizler şimdi avrupada yarım kan durumundasınız. yarın hepten saf kan olacaksınız. istemiyoruz sizler gibi bize sırtını dönenleri. biz bize yeteriz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@