Trabzon'dan Fener'e cevap

Trabzonspor’un Şükrü Saraçoğlu Stadında oynadığı maçta Trabzonspor’un mağlup olmasının ardından Kazım Koyuncu’nun Hayde şarkısı çalınmıştı.Maç sonrası Trabzonspor ve Trabzonsporluların yanı sıra aramızdan ayrılan Kazım Koyuncu’nun ailesi de Karadeniz’in s

Spor 22.12.2011, 17:30
Trabzon'dan Fener'e cevap

Trabzonspor’un Şükrü Saraçoğlu Stadında oynadığı maçta Trabzonspor’un mağlup olmasının ardından Kazım Koyuncu’nun Hayde şarkısı çalınmıştı.

Maç sonrası Trabzonspor ve Trabzonsporluların yanı sıra aramızdan ayrılan Kazım Koyuncu’nun ailesi de Karadeniz’in simge sesi olan Kazım Koyuncu’nun parçasının bu şekilde kullanılması kınanmıştı.

Trabzonspor’un bu akşam Avni Aker’de Orduspor’la oynayacağı maç öncesi Trabzonsporlular Fener’e cevabı verdi. Avni Aker bu akşam maç öncesi Kazım Koyuncu’nun şarkılarıyla inlerken, skorbordta ise Kazım Koyuncu’nun fotoğrafı ile birlikte “Kazım Koyuncu’nun evi Avni Aker’dir” yazısı yer aldı.


Yorumlar (3)
banderas 10 yıl önce
bu yıl bizim için bu taraftar için degil kazım koyuncunun hatrına onun adına yapılan terbiyesizlik adına bu ligi en iyi sırada tamamlayın rahat uyu kazım koyuncu senin o güzel insanlıgına yapılan terbiyesizlik yanlarına kalmıycak
ADIL 10 yıl önce
Bizi pisliğe bulaştırmaya çalışanlar alın size güzel bir cevap.
Eye Of The Tiger 10 yıl önce
Yaw birileri fener stadını sabote etse de fenerin maçından önce Metrişs Türküsü çalınsa ne komik olur hahahaha!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@