Trabzon'da Şike Paneli yarın

 Şike Paneli yarın Trabzon'da yapılacak.Türkiye'de Şikeyi unutturmak ve gündemden uzaklaştırmak isteyenlere inat Trabzon Şike ve Şikecilerin peşini bırakmamakta kararlı.Sabah Gazetesi’nden Ulaş Özdemir, Haber61’den Orhan Çavuşoğlu,Anadolu Ajansı’ndan Zafe

Spor 03.01.2013, 16:43
Trabzon'da Şike Paneli yarın

 Şike Paneli yarın Trabzon'da yapılacak.

Türkiye'de Şikeyi unutturmak ve gündemden uzaklaştırmak isteyenlere inat Trabzon Şike ve Şikecilerin peşini bırakmamakta kararlı.

Sabah Gazetesi’nden Ulaş Özdemir, Haber61’den Orhan Çavuşoğlu,Anadolu Ajansı’ndan Zafer Sel, İlkhaber Gazetesi’nden Yakup Çamoğlu, Günebakış Gazetesi’nden Aydın Gelleci’nin  bir araya gelerek oluşturduğu Trabzon Kürsüsü, 4 Ocak’ta “Şikenin 3 Temmuz’u” başlığı altında ilk panelini gerçekleştiriyor.

Trabzon Barosu’ndan avukat Fatih Çakır'ın yöneteceği panel, Zorlu Grand Hotel’de yarın (04.01.2013 Cuma günü) saat 18.00’da yapılacak. Panele , Fotomaç Gazetesi’nden Turgay Demir, Taraf Gazetesi’nden Mehmet Baransu, Zaman Gazetesi’nden Erdal Hoş, Av.Erdem Egemen ile Av.Hakan Orhan konuşmacı olarak katılacak.

 

Yorumlar (3)
adil türk 8 yıl önce
Trabzonun zenginleri iş adamları bu organizasyonlara katkı sağlamaları lazım.Bayrağı taşımaları lazım.
deli gibi seven 8 yıl önce
evet cok yerinde asla pesi birakilmamali....kologlu
aşkın doğan 8 yıl önce
hay allah razı olsun sizden demekki haksızlığa dur diyecek baronların gücüne boyun eğmeyecek temiz vicdanlar varmış bu memlekette 3 temmuz sürecini unutturan etkili ve yetkili kişilere karşı duran bir kaç iyi adamları kutluyor bu yolda başarılar diliyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@