banner526

banner533

banner535

Trabzon'da Seyyah-Bizim İller projesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü “Seyyah-Bizim İller” adı altında yeni bir gezi ve etkinlik programı düzenliyor. Geçtiğimiz sene Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Seyyah-Ulu Çınar‘ın izinde projes

Spor 22.01.2013, 16:18
Trabzon'da Seyyah-Bizim İller projesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü “Seyyah-Bizim İller” adı altında yeni bir gezi ve etkinlik programı düzenliyor. 

Geçtiğimiz sene Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Seyyah-Ulu Çınar‘ın izinde projesinin gençler tarafından benimsenmesinin ardından bu yıl da “Seyyah-Bizim İller” Projesini hayata geçiyor.
 
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı “Bakanlığımız tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ve Trabzon’dan 1000’ün üzerinde gencimizi farklı illere gönderdiğimiz ve 2 bin 500 kişiyi ağırladığımız ‘Seyyah Ulu Çınar’ projesi geliştirilerek 1 günlük programlar halinde yeniden gençlerle buluşturuluyor” dedi.
 
Yazıcı, bu yıl düzenlenecek olan Seyyah -Bizim İller projesinin 4 Şubat -26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirileceğini ifade ederek “Ücretsiz olarak düzenlenecek olan Seyyah -Bizim İller Projesi’ne 14-18, 19-26 yaşları arasındaki gençler ilçelerimizden ilimize, il merkezimizden ilçelere ve ilçelerden ilçelerimize seyahat edeceklerdir.
 
Seyyah-Bizim İller projesine katılmak isteyen gençlerimiz veli izin belgesini doldurarak Trabzon Gençlik Merkezi’ne başvuru yapabilirler'' diye konuştu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@