banner556

Trabzon'da nasıl ağırlandıysak...

Trabzonspor'a şikeyi ispatlamaları halinde şampiyonluk kupasını iade edeceklerini söyleyecek kadar komikleşen Fenerbahçe cephesinden yeni bir açıklama daha geldi.Spor Toto Süper Lig'in  7. haftasın oynanan Fenerbahçe - Trabzonspor maçının ardından başkan

Spor 10.10.2013, 15:24
Trabzon'da nasıl ağırlandıysak...

Trabzonspor'a şikeyi ispatlamaları halinde şampiyonluk kupasını iade edeceklerini söyleyecek kadar komikleşen Fenerbahçe cephesinden yeni bir açıklama daha geldi.

Spor Toto Süper Lig'in  7. haftasın oynanan Fenerbahçe - Trabzonspor maçının ardından başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetime yapılan linç girişimini hafif göstermeye çalışan FB yöneticisi Abdullah Kiğılı "Trabzon'da nasıl ağırlandıysak, öyle ağırladık" dedi.

 Fenerbahçe Başkan vekili Abdullah Kiğılı, şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'de her oynanan lig maçından önce daima İl Spor Güvenlik Kurulu toplanır ve iki takımın yöneticileri bir araya gelir. Yol haritası tespit edilir. Futbolcuların ve yöneticilerin hangi güzergahı izleyeceği, hangi yoldan gidecekleri, eskort eşliğinde stada girişleri ve çıkışlar bellidir. Bunlara uyulmayınca sistem bozuluyor. Zaten 2,5 yıldır süregelen tatsız bir durum var. Sonuçta da nahoş hadiseler oldu."

Trabzonspor maçında görevli sarı-lacivertli yöneticilerin vazifelerini yaptığına değinen Kiğılı, "Biz Trabzon'a gittiğimizde nasıl ağırlandıysak, burada da Trabzonsporlu yöneticiler aynı şekilde ağırlandı" diye konuştu.

Yorumlar (8)
oğuz öztürk 7 yıl önce
trabzona karşı önyargılı,şikeyi, şikebahçeyi,azizini savunan, emek hırsızlığını helal gören bu adamın mağazalarından mümkünse alışveriş yapmayalım.çünkü bu adam, trabzonsporumuzu ve trabzon insanını hazmedemiyor.trabzona iftira atmak,çamur atmak bunlarda.
hakan karaoğlu 7 yıl önce
ne mi yapıyorum asla ve asla kığılı denen o dükkandan içeri girmem camekanına bile bakmam hatta yanından geçerken bile güzel dileklerde bıulunurum..!asla ve asla milliyet hürriyet sabah almam okumam...bu adamı da adam derler vay bee....bunların ar damarı çatlamış arkadaş valla da çatlamış billahada çatlamış ne diyelim ne yazalım bunlara sölenecek söz kalmadı...bizim buralarda bir laf vardır eskiden köylerde kullanılırdı bilen bilir utanmayna arfsızlra sölenirdi ''sanki ufakken yüzüne bo..lu yama yapıştırdılar die''bunlarında öle olmuş herhalde .....
Cem KAYA 7 yıl önce
Bu adamın Trabzon'da mağazası var ise ve halen açık sa bize yazıklar olsun... Adamdaki aymazlığa bakarmısın; 'Nasıl ağırlandıysak, öyle ağırladık'....
adil türk 7 yıl önce
Yaşından başından utan.Bu ülkede senin gibi insanlar söz sahibi oldukça Bu olayları çok yaşarız.

Ortamı yatıştıracak yerde böyle beyanatlarla yüreğinin şişinimi indiriyorsun.
GÜMÜŞHANELİ 7 yıl önce
Bu Fenergenekon şer çetesinin çanak yalayıcısının mallarını protesto edin. Kiğılı giymezseniz ölmezsiniz değil mi? O halde kendi tarafımızda olanları tercih edelim.
Nihat Sagir 7 yıl önce
Yurtdisinda yasiyorum ve yilda 3-4 Takim Elbise aliyorum Trabzona gittigimde, gecen yildan beri

Kigilidan almamaya karar verdim. Gecen yil 3 dükkani vardi (Varlibas-Meydan-Forum)

bu yil ise sadece 1 e düstü. Insallah seneye tamamen yok olur.
toprak sengun 7 yıl önce
yine öyle karşılarız sorun yok,senin o yağlarını eritmezsek
metin ertem 7 yıl önce
ben kığılıdan bir iğne bile almadım almamda her milliyetçi trabzonlunun bunu yapması lazım bunları trabzonda barındırmayacaksın...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@