banner192

Trabzon temsilcilerinin kupa maçları ne zaman?

ZİRAAT Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor" sloganı ile bu yıl 52.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur'unda; 1. Tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadel

 Trabzon temsilcilerinin kupa maçları ne zaman?

ZİRAAT Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor" sloganı ile bu yıl 52.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur'unda; 1. Tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele edecek. 2. Tur maçları sorunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. Tur'a yükselmeye hak kazanacak.

24-25-26 Eylül tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

24 Eylül Salı

20.30 GÖZTEPE A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.

20.30 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - KOCAELİSPOR

18.00 GAZİANTEPSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR

15.00 HACETTEPE SPOR - YENİ MALATYASPOR

15.00 ORHANGAZİSPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

15.00 KARTALSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR

15.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.

15.00 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR

14.00 1461 TRABZON - BEYLERBEYİSPOR

14.00 YENİ DİYARBAKIR SPOR - ALTAY

25 Eylül Çarşamba

20.30 FETHİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR

20.30 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR

20.30 ESKİŞEHİRSPOR - ÇIKSALIN SPOR

18.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR - EDİRNE SPOR GENÇLİK

18.00 KARŞIYAKA - OFSPOR

16.00 BOLUSPOR - BATMAN PETROLSPOR

15.00 TURGUTLUSPOR - KIRKLARELİSPOR

15.00 TOKATSPOR - UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR

15.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR

15.00 İNEGÖLSPOR - NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK

15.00 BERGAMA BELEDİYESPOR - BUGSAŞSPOR

15.00 MKE ANKARAGÜCÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR

15.00 GAZİOSMANPAŞA - ALANYASPOR

15.00 DERİNCE BELEDİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR

15.00 BAYRAMPAŞA - YEŞİL KIRŞEHİR SPOR

15.00 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.

15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ - BANDIRMASPOR

15.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - TARSUS İDMAN YURDU

15.00 PENDİKSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

15.00 OSMANİYE SPOR 2011 - HATAYSPOR

15.00 TEPECİKSPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR

15.00 ÇANKIRISPOR - ELAZIĞ BELEDİYESPOR

15.00 SARIYER - GENÇLERBİRLİĞİ

14.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR

14.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR - ADANASPOR A.Ş.

14.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TOSYA BELEDİYE SPOR

14.00 Ş.URFASPOR - GİRESUNSPOR

13.00 BELEDİYE VANSPOR - MANİSASPOR

26 Eylül Perşembe

20.30 KAYSERİSPOR - PAZARSPOR

18.00 BUCASPOR - EYÜPSPOR

15.00 ARSİNSPOR - TORKU KONYASPOR

14.00 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.