alexa metrics

banner560

banner572

Trabzon STÖ'lerle buluşuyor

Bugün Ankara'da yapılması beklenen Kulüpler Birliği Toplantısına katılması beklenen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in toplantının ardından da yarın sabah Trabzon'a gelmesi bekleniyor. Trabzonspor yönetimi, sezon sonu yaklaşırken şike soruşturmasının hala

Spor 24.04.2012, 09:55
Trabzon STÖ'lerle buluşuyor

Bugün Ankara'da yapılması beklenen Kulüpler Birliği Toplantısına katılması beklenen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in toplantının ardından da yarın sabah Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

 

Trabzonspor yönetimi, sezon sonu yaklaşırken şike soruşturmasının hala sonuçlanmaması nedeniyle Çarşamba günü (Yarın) büyük bir toplantı düzenliyor.

 

Türkiye Futbol Federasyonu'nun hem Mehmet Ali Aydınlar yönetiminin yaşadığı kararsızlığın Yıldırım Demirören yönetiminde de devam etmesinden yana dertli olan bordo-mavili yönetim çarşamba günü yöneticiler, kulüp üyeleri, eski yöneticiler ve Trabzonlu birçok sivil toplum kuruluşu ile camianın önde gelenlerinin katılımıyla geniş katılımlı bir toplantı yapacak.

 

'F.BAHÇE MAÇINA ÇIKILMASIN'

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in bundan sonraki yol haritasını belirlemek için fikir alışverişi yapacağı toplantıda Sivil Toplum Kuruluşları'nın (STK) önerileri gündeme alınacak. Bu önerilerin sadece Trabzon değil İstanbul ve Türkiye'nin farklı bölgelerindeki Trabzonlular'ın da önerilerine sunularak oylanması da gündemde.

 

STK'ların önerileri arasında, "Trabzonspor ligden çekilsin, Trabzonspor, Fenerbahçe maçına çıkmasın, TFF'ye 'Bizi küme düşürün' diye dilekçe vermek" şeklinde dikkat çekici öneriler de bulunuyor.

 

Trabzonspor ile STÖ'lerin yarın saat 11:00'da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bir araya gelmesi bekleniyor.


Yorumlar (14)
caravella 10 yıl önce
bu düşüncenin çok önceden hayata geçirilmesi lazımdı.ama yinede ligden çekilme tarafıyız.ligden çekilmese bile avni akerde ve trabzonda kirli futbola müsade etmiyoruz.
tttoprak 10 yıl önce
çok zor bir ihtimal ve maddi külfetıde çok ağır ama keşke öyle olsada ligden çekılsek bu dunyada bır ılk olur ve tff buyuk ders alır kımın buyuk olduguda ortaya çıkar..ligden çekıleceksın ve uefa ya fifaya elii yere şikayet edıp hakkını arayacaksın
freespirit 10 yıl önce
gs maçı dahil çekilelim sahadan, temiz futbolun olmadığı yerde biz de yokuz mesajı, daha ne kadar figüranlık yapcakısnız, yeter ya..
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Fener'i Trabzon'da yenip şampiyonluktan bir kez daha edelim!!!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
O maçta feneri yenip onların gözü önünde kolbastı oynamalı Zokora!
marmaralı 10 yıl önce
fener maçına çıkmamak ts nin başına türlü işler açar bu çok zor bi ihtimal.böylede protesto da olmaz.kimseyi kandıramassınız.bu şampiyonluğu bize ver me ye cek ler....hiç olmassa alnımızın akı ile bu yıl 3 ncü olalım....
sekbal 10 yıl önce
hemen trabzonu terk etsin biz yıllar önce onlar sahadan kaçtı diye neler dedik biz haklı davamızda savaşacaz karar aleyhimizde olsa da ne demek fb maçını oynamayalım ligden çekilelim onlar zaten bunu istiyor biz haklı davamızda hakkımızı sonuna kadar savunacağız bunu söyleyenler hemen trabzonu terk etsinler
OnAir_TS 10 yıl önce
bu oyunu sadri baba bastan bozmaliydi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@