vardallar

Trabzon resmen istiyor!

Trabzonspor Kulübü, ortaya çıkarılan Etik Kurulu Raporu'nu Türkiye Futbol Federasyonu'ndan resmen istiyor. Şakar raporu isteyeceklerini haber61'e söyledi. Kulüp, bugün TFF'ye resmi yazı yazarak raporu istiyor. Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, Ha

Spor 20.12.2011, 11:41
Trabzon resmen istiyor!

Trabzonspor Kulübü, ortaya çıkarılan Etik Kurulu Raporu'nu Türkiye Futbol Federasyonu'ndan resmen istiyor. Şakar raporu isteyeceklerini haber61'e söyledi. 

Kulüp, bugün TFF'ye resmi yazı yazarak raporu istiyor. Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, Haber61.net Haber Müdürü Batuhan Hazar Çavdar'a yaptığı açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Etik Kurulu Raporu'nu bugün resmen TFF'ye yazı yazarak isteyeceklerini söyledi.

Şakar, konuya ilişkin yaptığı açıklamada ise "Artık Trabzonspor'un şampiyonluğunun hak ettiği adrese verilmesine az kaldı. TFF gerekeni yapmalı ve kupamızı bize vermelidir" dedi.


Yorumlar (15)
AŞKIN 10 yıl önce
ya kupayı verirsiniz yada alırız. yeter bölücük yaptığınız. şike şike artık vereceksin o kupayı maydınlar. canın acıya acıya,için kanaya kanay getipi vereceksin ya kupayı verirsin yada....
bakirtas 10 yıl önce
Sporun ,TFF ÇETESİ oluşmuştur.Derebeylik yapan M.A. AYDIN'lar derhal istifa etmelidir.Trabzonspor'un Şapiyonluk kupasını vermeyen,görevini kötüye kullanan TFF 'ye suç duyurusu yapılmalıdır.
ilayda dinc 10 yıl önce
haydi baskanim bastir bunlardan o kupayi alin bunlarrin yaptigi yeter artik bu kadarda kepazelik olmaz olamaz bu federasyon mesruriyetini kaybetmistir ne taraf oldugu bellidir ulan ligde sadece fenermi var kim ki fener düsürün gitsin
haktan 10 yıl önce
şampiyonluğu 2. yarı başlamadan bize vermeliler.
inadina ts 10 yıl önce
dogru yoldayiz aynen devam.
Abdullah muş 10 yıl önce
Hayırlı olsun arkadaslar kupamız. Bu saatten sonra mızrak çuvala sığmaz oldu artık.
Kücükayvasil 10 yıl önce
Fenerbahce denilen mahalle takimi artik amatörden ba$lamali! 1996'den 2011'e kadar her sene $ampiyon Trabzon! Geli$meler bunu da kanitliyor bence!

Canim Trabzon! (Almanya'dan)
ismar 10 yıl önce
Bu etik kurulu kararı hemen UEFA yada fakslanmalı adamlar haklı olduğu CAŞ davasında lehlerine delil olarak kullanmalı ve Haklı olarak TS u neden Ş.Ligine çağırdıklarını ispatlasınlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@