Trabzon maçında skandal!

Hayri Gür Spor Salonunda bugün oynanan Trabzonspor Basketbol maçında büyük skandal.Trabzon'a 2011 Olimpik Oyunları Olimpiyatları çerçevesinde yapılan Hayri Gür Spor Salonunda bugün büyük bir skandal yaşandı.Saat 16.00'da başlayan Trabzonspor- TOFAŞ Basket

Spor 17.12.2011, 17:34
Trabzon maçında skandal!

Hayri Gür Spor Salonunda bugün oynanan Trabzonspor Basketbol maçında büyük skandal.

Trabzon'a 2011 Olimpik Oyunları Olimpiyatları çerçevesinde yapılan Hayri Gür Spor Salonunda bugün büyük bir skandal yaşandı.

Saat 16.00'da başlayan Trabzonspor- TOFAŞ Basketbol maçı bir türlü başlatılamıyor. Maçın ilk periyodunda skorboard'un bozulması nedeniyle maç bir süre durduruldu. Tam giderildi derken 2. periyotta da aynı sorun yaşandı.

Müsabakaya ara verilirken, onlarca para verilip yapılan spor salonunda skorboard'un bu kadar kısa sürede bozulması manidar bulundu.

Ayrıca maç arıza dolayısıyla bir sonraki güne ertelendi.


Yorumlar (1)
bosver 10 yıl önce
ne bekliyordunuzki yani. kontrolor olmadıktan sonra yada o kontrollorler neler götürmüşlerde tesli almışlar hastane yaparsın asansörü olmaz tuvaletleri çekmez yeniden yaparsın meydan parkını yenilersin ama içinde tuvalet olmaz aslında vardırda hala açılamaz ağaçlarınıda soyulmuş tavuğa benzetmişsindir ama teslim alınmıştır.havaalanı yolcu binası yaparsın ama özürlü asansörü yoktur.ilk yağmurda çatısı akıtmaya başlar çaktırmamak için akıtan yerlere çiçek saksısı koyarsın bunun gibi binlercesi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@